Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 3345
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: Bez litości dla jednorękich bandytów

Niedziela, 27 czerwca 2010, 8:34
Aktualizacja: 8:35
Autor: KAM
LWÓWEK ŚLĄSKI: Bez litości dla jednorękich bandytów
Fot. ....
Mimo weekendu służba celna prowadziła szeroko zakrojoną akcję w Lwówku Śląskim. Trzech funkcjonariuszy w tym jeden umundurowany kontrolowało lokale, gdzie działają automaty o niskich wygranych.

– Kontrolujemy bardzo szczegółowo tak zwane „maszyny hazardowe”. Nie bez powodu wybraliśmy sobotę, jako dzień kontroli – tłumaczy jeden z funkcjonariuszy operacyjnych służby celnej.
Przepisy prawa w stosunku do lokalu, w którym znajdują się maszyny o tak zwanych niskich wygranych są bardzo restrykcyjne. – Każda maszyna stoi w lokalu z dokładnością do kilku centymetrów. Automat 1 nie może z dnia na dzień zastąpić maszyny 2. Każda stoi w swoim macierzystym miejscu – tłumaczy pracownica jednego z lokali.

Jak udało się nam ustalić klienci, którzy nagminnie korzystają z automatów o niskich wygranych znają tak dobrze „maszyny”, i są pewni, że każda z nich posiada zainstalowany system GPS, który z największą precyzją potrafi ustalić gdzie znajduje się dany automat. Funkcjonariusze sprawdzali wszystkie numery identyfikacyjne automatów. Policjanci z Lwówka Śląskiego nie zostali powiadomieni o szeroko zakrojonej kontroli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group