Czwartek, 23 września
Imieniny: Bogusława, Linusa
Czytających: 4123
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bez Granic, czyli jak życie uczynić lepszym

Środa, 22 marca 2017, 7:41
Aktualizacja: 14:39
Autor: Mikołaj Bachur
Jelenia Góra: Bez Granic, czyli jak życie uczynić lepszym
Fot. Mikołaj Bachur
Konferencja „Bez Granic” w Janowicach Wielkich dała impuls młodym ludziom do osiągnięcia nowych celów w ich codziennym życiu. Dzięki inspirującej atmosferze, wielu uczestników spojrzało na swoje problemy zupełnie inaczej.

Spotkanie pt. „Bez Granic” zorganizowała chrześcijańska młodzież w Janowicach Wielkich (Młodzież dla Regionu). Celem było, by zainspirować młodych ludzi do pokonywania przeciwności w codziennym życiu poprzez wiarę w Boga. Przekonać, że nie ma rzeczy niemożliwych, że wiara daje siły i nadzieję.

Przy kościele (Kościół dla Regionu) istnieje też Chrześcijański Ośrodek dla Osób Uzależnionych Nowa Nadzieja, który pomaga ludziom wyjść z narkotykowych, alkoholowych i innych uzależnień.

- Ja też miałem kiedyś z tym problem - mówi Grzegorz Kaszek, organizator konferencji. - Kiedy byłem dzieckiem trafiłem do rodziny z domu dziecka, mój tato pił i później moje życie wyglądało tak, że poszedłem jego śladem. Brałem narkotyki, piłem alkohol, okradałem bliskich, miałem problemy z prawem. Bóg wtedy postawił osobę w moim życiu, która skierowała mnie w to miejsce. W Gliwicach otrzymałem pierwsze wskazówki jak sobie radzić z uzależnieniem, ale tak naprawdę uwolnił mnie od tego Pan Bóg. Moje życie bez Niego by wyglądało zupełnie inaczej - podkreśla Grzegorz.

Dzięki swemu doświadczeniu Grzegorz oraz wielu innych młodych ludzi mówią innym o nadziei, o tym że wszystko jest możliwe, że można swoje życie zmienić na lepsze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group