Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Bez emocji, chłodno, ale zwycięsko [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

W 5. kolejce piłkarskiej III–ligi kobiet (ostatnia klasa rozgrywkowa) Orlik Jelenia Góra bez problemu rozprawił się z beniaminkiem z Głogowa wygrywając 4:0. Dzięki wygranej jeleniogórzanki utrzymały trzecią pozycję w tabeli.

Spotkanie rozgrywane na stadionie przy ul. Lubańskiej rozpoczęło się z niemal godzinnym opóźnieniem z powodu problemów z dojazdem drużyny gości. Po krótkiej rozgrzewce głogowianki, które już w autobusie przebrały się w stroje meczowe, nie wyszły na boisko zbyt skoncentrowane, bowiem między 9. a 12. minutą straciły trzy bramki. Mimo to, miejscowe nie poszły za ciosem i dopiero w 49. minucie dołożyły kolejnego gola wygrywając ostatecznie 4:0.

Za tydzień Orlika czeka trudna wyprawa do Lubina, gdzie dojdzie do pojedynku o drugie miejsce w tabeli - rezerwy Zagłębia również mają 9 punktów po 4 meczach.

Orlik Jelenia Góra - Chrobry Głogów 4:0 (3:0)
Orlik:
Cybulska - Dyzio, Raszkowska, Korgul, Wróbel, Barnowska, Zych, Chrabąszcz, Kornak, Walczak, Kubik.
Chrobry: Wodnicka - Momot, Gniewosz, Więdłocha, Anioł, Jacheć, Wozowczyk, Kałużna, Błaszczyk, Tomczyk.

Widzów: 10.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka