Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4153
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bez chamstwa za kierownicą

Czwartek, 12 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 12 lipca 2007, 17:11
Autor: anzol
Jelenia Góra: Bez chamstwa za kierownicą
Fot. Jelonka.com
Jeleniogórski MZK po europejsku wyszkoli prowadzących autobusy.

Nie będą zamykać drzwi ludziom przed nosem. Muszą zachowywać się uprzejmie i powinni potrafić pomóc korzystającym z miejskiej komunikacji w każdej sytuacji. Nie mogą w autobusie palić papierosów. Muszą być ładnie i schludnie ubrani oraz czyści. Punktualność ma być ich główną cechą. Swoją postawą reprezentują obraz całej firmy i wpływają na jej odbiór pośród pasażerów.
Krótko – kierowcy idealni.

Do takiego wzorca będą dążyli prowadzący miejskie autobusy w Jeleniej Górze. Stanie się tak dzięki specjalistycznym szkoleniom.
– MZK Jelenia Góra jako pierwszy w kraju, poza wrocławskim pilotażem, kompleksowo szkoli kierowców według standardów Unii Europejskiej – poinformował Leszek Chmielewski, kierownik działu marketingu miejskiego przewoźnika.

Będzie to pierwszy moduł szkoleniowy wdrażanego w Polsce europejskiego projektu „Kierowca i jego pasażerowie – od kultury pracy do jakości usług”. Szkolenie pierwszej grupy kierowców przeprowadzone zostanie już w piątek (13 lipca) na terenie zajezdni MZK przy ulicy Wolności.

Samo przeprowadzenie szkolenia sugeruje, że obyczaje kierowców w pewnych względach wymagają zmiany i poprawy. Czy tak się stanie, ocenią sami pasażerowie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (63)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group