Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5729
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Karkonoski: Będzie się działo! "Maluch Trophy" podczas Rajdu Karkonoskiego

Czwartek, 4 lipca 2013, 20:23
Aktualizacja: Piątek, 5 lipca 2013, 11:14
Autor: MDvR
Rajd Karkonoski: Będzie się działo! "Maluch Trophy" podczas Rajdu Karkonoskiego
Fot. Tomasz Raczyński
Już w najbliższą sobotę, 6 lipca na odcinku specjalnym Zabobrze oprócz stawki zawodników startujących w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i Pucharze Łużyc będzie można zobaczyć wyścigowe Fiaty 126p startujące w serii "Maluch Trophy".

Inicjatorem przedsięwzięcia jest jeleniogórzanin Maciej Bryniarski, który po rocznej przerwie z początkiem nowego sezonu powraca do ścigania się na torze. - Jeleniogórzanie kochają rajdy samochodowe, a wyścigi ze względu na dużą odległość do najbliższego toru są mniej popularne. Dzięki uprzejmości Marka Kisiela, dyrektora Rajdu Karkonoskiego mamy szansę pokazania mieszkańcom możliwości wyścigowego Maluszka - mówi Maciej Bryniarski.

Cykl wyścigów pod nazwą „Maluch-Trophy” oferuje miłośnikom chłodzonych powietrzem polskich Fiatów 126 możliwość brania udziału w sporcie motorowym na Polskich i zagranicznych torach wyścigowych. Nie chodzi tutaj jedynie o udział w zawodach sportowych. Ważniejsze niż miejsce w klasyfikacji i ilość zdobywanych punktów jest stosowanie szeroko rozumianej zasady fair play oraz utrzymywanie przyjaznej atmosfery między zawodnikami.

Patronat nad przejazdami pokazowymi "Maluch Trophy" objęła Jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group