Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Będzie nowe boisko przy Dwójce

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Samorząd Piechowic ogłosił przetarg mający wyłonić wykonawcę budowy nowego boiska przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II.

reklamy

Konieczność poprawy bazy sportowej przy obiekcie mieszczącym się przy ul. Tysiąclecia powstała po decyzji samorządu, że od września zostanie tam uruchomiona Szkoła Podstawowa nr 2. Gimnazjaliści, którzy do tej pory uczyli się w tym budynku, mieli do dyspozycji jedynie asfaltowy plac sportowy.

Nowe wielofunkcyjne (przeznaczone do gry w siatkówkę, koszykówkę oraz piłkę ręczną) boisko o sztucznej nawierzchni powstanie przy szkole. W planach jest także montaż ogrodzenia i piłkochwytów. Inwestycja zostanie sfinansowana z budżetu miasta. Samorząd czeka na oferty firm zainteresowanych jej wykonawstwem do 25 czerwca.

Miasto próbowało pozyskać na budowę nowego boiska przy SP nr 2 środki zewnętrzne, ale się nie udało i stwierdzono, że nie ma na co czekać. Niestety z braku miejsca na razie przy boisku nie powstanie bieżnia ani skocznia w dal. Być może zostaną one wybudowane w przyszłości w miejscu istniejących boisk asfaltowych.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka