Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9278
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Będzie klub seniora

Niedziela, 11 sierpnia 2019, 11:06
Aktualizacja: Wtorek, 13 sierpnia 2019, 6:13
Autor: WAC
Mysłakowice: Będzie klub seniora
Fot. użyczone
Ruszyła procedura przetargowa mająca wyłonić wykonawcę modernizacji przybudówki budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach na potrzeby klubu seniora.

Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: roboty budowlane wewnętrzne i roboty budowlane zewnętrzne. Część pierwsza obejmuje: wymianę okien wraz z parapetami, wymianę drzwi zewnętrznych z futryną, wykonanie lady podawczej oraz drzwi do sali konsumpcyjnej, wykonanie sufitów w pomieszczeniach, malowanie ścian we wszystkich pomieszczeniach, montaż osprzętu instalacji elektrycznej, centralnego ogrzewania i wodno kanalizacyjnej, wykonanie wentylacji mechanicznej, ocieplenie stropodachu, wykonanie okładzin posadzki w sali spotkań, kuchni, szatni i przedsionku, zakup i montaż drzwi wewnętrznych i wykonanie okładzin ścian i posadzki w toalecie. Druga część zadania obejmuje: przebudowę schodów wejściowych,wykonanie iniekcji krystalicznej fundamentów, izolację pionową fundamentów, wykonanie drenażu, ocieplenie fundamentów, ocieplenie ścian zewnętrznych.

Firmy zainteresowane podjęciem się inwestycji swoje oferty mogą składać do Urzędu Gminy w Mysłakowicach do 28 sierpnia. Same prace mają zakończyć się do 12 października.

Klub Seniora w założeniu ma być miejscem zajęć aktywizujących osoby starsze. Będą tam też się spotykać działające w Mysłakowicach organizacje seniorów. Na jego utworzenie samorząd Mysłakowic otrzymał dotację rządową w wysokości 150 tysięcy złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

10
63%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
0
0%
Złości
4
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group