Sobota, 29 stycznia
Imieniny: Józefa, Franciszka, Zdzisława
Czytających: 6504
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strużnica: Będzie gdzie parkować

Środa, 14 kwietnia 2021, 7:03
Autor: WAC
Strużnica: Będzie gdzie parkować
Fot. UG Mysłakowice
Gmina Mysłakowice wyłoniła wykonawcę budowy parkingu wraz z zagospodarowaniem jego otoczenia przy drodze powiatowej w Strużnicy.

Spośród siedmiu ofert wybrano najtańszą - konsorcjum firm: Inżynieria Lądowa Interko Krzysztof Kozłowski z Kamiennej Góry oraz Usługi Remontowo – Budowlane Robert Chwalana z Bolkowa Zaproponowana cena to 178 tysięcy złotych. Wykonawca na realizację zlecenia ma pięć miesięcy.

Przedmiotem zamówienia było zagospodarowanie terenu działki gminnej nr 74/5 w Strużnicy - mówi zastępca wójta gminy Mysłakowice Grzegorz Truchanowicz. - W tym miejscu znajduje się utwardzony plac, z którego korzystają turyści wybierający się na wyprawy w Rudawy Janowickie. Niedaleko jest węzeł szlaków wiodących na Starościńskie Skały. Inwestycja obejmuje budowę utwardzonego placu manewrowego z 24 miejscami postojowymi, w tym jedno stanowisko przeznaczone dla osób niepełnosprawnych wraz z budową zjazdu z drogi powiatowej. Parking oświetlony będzie dwoma lampami zawieszonymi na istniejącym słupie energetycznym. Bezpośrednio przy placu projektowane jest miejsce spotkań i odpoczynku, na które składać się będą elementy małej architektury: ławki, stoły piknikowe, stojaki na rowery oraz kosze na śmieci.

Twoja reakcja na artykuł?

9
56%
Cieszy
3
19%
Hahaha
1
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
6%
Złości
2
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group