Niedziela, 28 czerwca
36°C Jelenia Góra
reklamy

Będzie fabryka słodkości

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ewa Fit / zlotoryjska.pl 1 min czytania

Wszystko wskazuje na to, że w wyremontowanej hali modułowej pod Wilczą Górą w Złotoryi, a wynajętej przez szwajcarską firmę Gunthart, powstanie fabryka produkująca żywność.

reklamy

Zachodnie przedsiębiorstwo specjalizujące się głównie w produkcji słodyczy z cukru, marcepana i czekolady oraz upominków z pralinkami w ma w planach zatrudnienie 70 osób, przy czym większość stanowisk pracy obsadzona będzie przez kobiety. Za wynajęcie hali produkcyjnej firma zapłaci Gminie Miejskiej rocznie ok. 700 tys. złotych, oprócz tego w grę wchodzi jeszcze podatek od nieruchomości.

rnhttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2418913848232664&id=526878990769502

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu … Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka