Poniedziałek, 22 czerwca
24°C Jelenia Góra
reklamy

Będzie fabryka słodkości

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ewa Fit / zlotoryjska.pl 1 min czytania

Wszystko wskazuje na to, że w wyremontowanej hali modułowej pod Wilczą Górą w Złotoryi, a wynajętej przez szwajcarską firmę Gunthart, powstanie fabryka produkująca żywność.

reklamy
reklamy

Zachodnie przedsiębiorstwo specjalizujące się głównie w produkcji słodyczy z cukru, marcepana i czekolady oraz upominków z pralinkami w ma w planach zatrudnienie 70 osób, przy czym większość stanowisk pracy obsadzona będzie przez kobiety. Za wynajęcie hali produkcyjnej firma zapłaci Gminie Miejskiej rocznie ok. 700 tys. złotych, oprócz tego w grę wchodzi jeszcze podatek od nieruchomości.

rnhttps://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2418913848232664&id=526878990769502

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka