Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6400
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Będzie darmowa żywność, ale…

Niedziela, 3 maja 2015, 8:38
Aktualizacja: 8:40
Autor: Angela
Jelenia Góra: Będzie darmowa żywność, ale…
Fot. Archiwum Jelonki.com
Rusza kolejna edycja programu darmowej żywności dla najuboższych. – Od poniedziałku (4.05) Jeleniogórskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych rozpoczyna przyjmowanie zapisów i będzie wydawało specjalne druki, z którymi osoby potrzebujące będą musiały się udać do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze, który będzie weryfikował ich sytuację materialną – mówi Janusz Jędraszko, prezes JSOB.

Druki będą do pobrania zarówno w siedzibie JSOB (przy ul. Wolności 28 w Jeleniej Górze - biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10.00–14.00) oraz w MOPS-ie.

- Według nowych wytycznych, żywność otrzymają tylko te osoby, które będą posiadały zaświadczenie, że ich dochód miesięczny nie przekracza 813 zł (w przypadku osób samotnych) oraz 684 zł na osobę (w przypadku rodzin) – mówi Janusz Jędraszko.

Darmowa żywność (w tym: cukier, mąka, ryż, kasza, olej) mają trafić do Jeleniej Góry do końca maja br. W minionym roku takiej formy pomocy nie było. Dwa lata temu natomiast JSOB rozdało około 18 ton żywności, która trafiła do ponad dwóch tysięcy rodzin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group