Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8779
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będzie biuro poselskie Ruchu Palikota

Niedziela, 16 października 2011, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Będzie biuro poselskie Ruchu Palikota
Fot. Archiwum
Henryk Kmiecik z Ruchu Palikota, który dostał się do Sejmu, będzie reprezentować nasz region. Nie mając żadnego politycznego doświadczenia przyszły poseł zapowiada otwarcie biura poselskiego w Jeleniej Górze i Legnicy.

58-letni Henryk Kmiecik urodził się w Lubawce, gdzie od roku 1987 prowadzi prywatną działalność i jest właścicielem zakładu budowlanego. Zupełnie nieznany w politycznym środowisku, nie należał do jakiegokolwiek ugrupowania. Ma wykształcenie średnie techniczne. Jego zainteresowania to: historia, turystyka i kuchnie świata.

Po katastrofie w Smoleńsku podjął decyzję o wejściu do polityki i zapisał się do Ruchu Palikota. Wkrótce Henryk Kmiecik w Warszawie wziął udział w pierwszym kongresie. Niedługo potem wszedł do ścisłego kierownictwa Ruchu Palikota jako lider listy legnicko–jeleniogórskiej. W wyborach zdobył 13 tysięcy głosów.

W najbliższym czasie Henryk Kmiecik jako Przewodniczący Zarządu Okręgu Wyborczego nr 1 Jelenia Góra planuje spotkanie i rozmowy z Platformą Obywatelską.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group