Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10187
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Będą się promować

Poniedziałek, 18 maja 2020, 10:24
Aktualizacja: 23:03
Autor: WAC
Szklarska Poręba: Będą się promować
Fot. WAC
To ma być wsparcie dla borykających się ze skutkami pandemii koronawirusa gestorami bazy turystycznej w Szklarskiej Porębie. Tamtejsza Lokalna Organizacja Turystyczna dostała szansę zrobienia bezpłatnej, outdoorowej kampanii promocyjnej od jednego z liderów tego rynku w Polsce.

Kampania będzie prowadzona w przestrzeni publicznej oraz w sieci. Na zewnątrz treści promujące branżę turystyczną po Szrenicą znajdą się na 100 bilbordach w kilku wybranych dużych aglomeracjach, przez miesiąc od 1 czerwca. Promocja w sieci to uruchomienie strony internetowej, na której znajdą się wizytówki wszystkich partnerów akcji (zdjęcie, opis i link do strony) - widoczne do końca października 2020 roku, prowadzenie jej profilów w mediach społecznościowych, kampania AdWords strony internetowej.

Mamy możliwość ekspozycji w czerwcu naszych treści na billboardach, citylightach oraz innych nośnikach na terenie praktycznie całej Polski - mówi Grzegorz Sokoliński z Lokalnej Organizacji Turystycznej. - Nasz partner udostępnia swoje nośniki bezpłatnie tylko i wyłącznie na kampanię społeczną dla celów niekomercyjnych, a jako taką rozumieją też kampanię promocyjną regionu po to, aby wesprzeć branżę turystyczną, która najbardziej odczuwa skutki pandemii. Jednym z głównych naszych przesłań musi być pokazanie naszym potencjalnym klientom, iż pomimo tego, że kojarzymy się z masowym ruchem turystycznym, jesteśmy tym miejscem, gdzie będą mogli wypoczywać w komforcie przestrzennym, a jednocześnie dającym im pełne możliwości aktywnego wypoczynku lub kontemplacji przyrody - dodaje G. Sokoliński.

Twoja reakcja na artykuł?

6
60%
Cieszy
2
20%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
10%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group