Poniedziałek, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 6353
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Będą kręcić w Jeleniej Górze

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 24 lutego 2010, 15:14
Aktualizacja: 15:14
Autor: ZUR
Fot. ZUR
W jeleniogórskich szkołach trwa realizacja projektu „Moja Mała Ojczyzna”. Dziś w „Elektroniku” odbyły się warsztaty dotyczące edycji video.

Uczestniczyło w nich szesnastu uczniów jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych biorących udział w projekcie "Moja Mała Ojczyzna". Warsztaty prowadził Konrad Żurawski.

Dotyczyły programu Sony Vegas Pro. Wiadomości uzyskane dziś uczniowie będą mogli wykorzystać przy tworzeniu filmów na konkurs zatytułowany "W 7 minut o Ziemi Jeleniogórskiej", organizowany przez Zespół Szkół Elektronicznych.

Tworzenie filmów będzie możliwe dzięki kamerom, które szkoły biorące udział w projekcie, otrzymały od Marka Obrębalskiego, prezydenta Jeleniej Góry.
Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Yeti 24-02-2010 16:07
Ciekawe jaki gniot nakręcą o Jeleniej te mózgi od komputerów. Swoją drogą nie trzeba chodzić do szkoły elektronicznej ani średniej by móc tak prostym programem do edycji liniowej stworzyć 7 minutowy film.
~czytelnik zwyczajny 24-02-2010 16:57
Nie trzeba też chodzić do żadnej szkoły, aby dostrzec za takim komentarzem (do ~Yeti)... żałosnego krytykanta. Tak, taki portal daje możliwości wygadania się każdemu. A takie komentarze potrafią zgasić niejedną iskierkę... może warto czasem pomyśleć, a potem pisać? A może coś zrobić, a nie tylko krytykować sprzed monitora... całe szczęście, że nie odbija się w nim twarz, bo niektórzy mogliby się przestraszyć... Pomysł na zaangażowanie młodzieży w jakiekolwiek działania jest dobry, jeśli uda się go wprowadzić w życie - jest świetny. A młodzież wybroni się sama. Wystarczy dać im szansę i dostrzec to, co robią. Za pomocą bardzo prostego programu i w 7 minut można wiele. Tylko trzeba to zrobić. Yeti, a Ty nie powinieneś czasem spać o tej porze?
~brrr.. 24-02-2010 17:52
wielkie halo. wielkie warsztaty....
*piipi* 24-02-2010 19:30
..*piękny projekt ! ~BRAVO ..dla Fajnych Ludzi,którzy potrafią .. szukac momentu wartego myślenia !
*piipi* 24-02-2010 19:33
..do - [~Czytelnik Zwyczajny ..] ..wiesz ? ..kobiecie to wystarczą 3 minuty do pełnego szczęscia ! ..bo tyle trwa sprawa rozwodowa !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group