Sobota, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 3754
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będą kłopoty z gorącą wodą

Sobota, 15 maja 2010, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: Angela
Do środy mogą się pojawić przerwy w dostawie ciepłej wody w rejonie ulicy Grottgera w Jeleniej Górze. Powód: usuwanie poważnej awarii z minionego tygodnia.

Dostawę ciepłej wody przywrócono wówczas prowizorycznie. Główne roboty, które spowodują brak ciepłej wody w budynkach kilku instytucji, będziemy prowadzili w weekend, wtedy, kiedy szkoły czy przedszkole i dom kultury nie funkcjonują i nie będą odczuwały problemów – mówi Andrzej Latuszek, prezes Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Jeleniej Górze.

Awaria polegała na rozszczelnieniu rurociągów. Była na tyle poważna technicznie, że trzeba całkowicie wymienić uszkodzone elementy. Usterka spowodowała tymczasowe odcięcie ciepłej wody do kilku obiektów: przy ulicy Piłsudskiego ciepłej wody nie miały Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum nr 1 i Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych. Problem z ciepłą wodą mogą pojawiać się w Młodzieżowym Domu Kultury przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie, sądzie oraz Teatrze im. Norwida i w jednym budynku przy ulicy Matejki 6.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1393
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group