Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8015
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Beczka śmiechu z „Wyrwigroszami” – hitem „Donald marzy”

Niedziela, 16 marca 2008, 9:11
Aktualizacja: 9:12
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Beczka śmiechu z „Wyrwigroszami” – hitem „Donald marzy”
Fot. rylit
Znany z mediów i koncertów krakowski „Kabaret pod Wyrwigroszem” zagościł w sobotę w Jeleniej Górze ze swoim aktualnym programem „Między Bugiem a prawdą”

Sala Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ulicy Bankowej pękała w szwach. Widzowie, dla których zabrakło miejsc w fotelach, oglądali program na dostawionych krzesłach.

Amatorzy dobrego humoru, którzy przybyli na występ, na pewno nie żałowali. Już od pierwszego skeczu zapomnieli o otaczających ich świecie i przenieśli się w świat kabaretu zaprezentowany w profesjonalny sposób przez artystów „Wyrwigrosza”.

Program kabaretowy dostosowany do aktualnych potrzeb widza obfitował w skecze, piosenki i parodie, koronną specjalność kabaretu. Duża dawka humoru zabawy spowodowała, że można było boki ze śmiechu zrywać.

Kabaret zakończył swój występ niewątpliwym hitem, radiowym telewizyjnym i internetowym ostatniego okresu „Donald marzy” parodii głośnego czeskiego przeboju „Jozin z Bazin” składając przy tym oświadczenie, że piosenka nie powstała na zlecenie żadnego ugrupowania politycznego i została użyta przez takowe bez zgody i akceptacji autorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group