Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 3561
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Beatelmania i Królowa śniegu w ZTA

Środa, 23 listopada 2016, 17:20
Aktualizacja: 17:31
Autor: ZTA/Red
Jelenia Góra: Beatelmania i Królowa śniegu w ZTA
Fot. Użyczone
Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach zaprasza jutro (24. 11) o godz. 19.00 na koncert andrzejkowy “Beatelmania Show”, a w niedzielę na „Królową Śniegu”.

Zespół Beatelamnia wystąpi w składzie: "JOHN" - Dalibor Stroncer - wokal, gitara rytmiczna, harmonijka, instrumenty klawiszowe , "PAUL" - Miro Dzunko - gitara basowa, wokal , "GEORGE" - Frantisek Suchansky - gitara prowadząca, wokal "RINGO" - Daniel Skorvaga - perkusja, wokal.

Zespół powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali kilka tysięcy entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show "Beatles Legends" cieszył się taką popularnością w Czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok. Teraz Państwo będziecie mogli zobaczyć ich występ w Jeleniej Górze. To nie tylko koncert, ale niemal iluzjonistyczne widowisko jak najwierniej oddające realia występów i twórczości The Beatles, bez żadnych kompromisów, w 100% na żywo (włącznie z partiami orkiestrowymi granymi na instrumentach klawiszowych), z dokładnie takimi samymi gitarami używanymi zgodnie z historyczną dokładnością w poszczególnych utworach (w sumie widzimy ich kilkanaście), z basistą grającym lewą ręką jak Paul McCartney, w strojach będących wiernymi kopiami oryginalnych ubiorów słynnej Czwórki z Liverpoolu, w perukach zmienianych stosownie do wyglądu Johna, Paula, George'a i Ringo w poszczególnych latach, a przede wszystkim z żywą muzyką w każdym detalu do złudzenia wiernie oddającą brzmienie zarówno instrumentów jak i partii wokalnych ze zdumiewająco naśladowaną barwą głosu! Bilety: 85 zł dół, 75 zł balkon.

Natomiast 27 listopada (niedziela) oraz 10.12.2016r. godz.16.00 - „Królowa Śniegu wg Petra Nosalka”. Bilety: 17 zł normalny i 35 zł rodzinny (dla 3 osób).

Reżyseria - Bogdan Nauka
Scenografia - Pavel Hubićka
Muzyka - Pavel Helebrant
Ruch sceniczny – Anna Krych
Projekcje – Zofia Nauka

Obsada: Lidia Lisowicz, Dorota Fluder, Dorota Bąblińska-Korczycka, Katarzyna Morawska, Diana Jonkisz, Jacek Maksimowicz, Sławomir Modzelewski, Sylwester Kuper,Radosław Biniek, Rafał Ksiądzyna
oraz gościnnie Helena Korczycka, Wiktoria Kisiołek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group