Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6333
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Beata Szydło w Jeleniej Górze: jeśli dojdziemy do władzy obniżymy wiek emerytalny

Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 10:53
Aktualizacja: 11:05
Autor: Org
Jelenia Góra: Beata Szydło w Jeleniej Górze: jeśli dojdziemy do władzy obniżymy wiek emerytalny
Fot. org
Wczoraj (21.04) na zaproszenie komitetu miejskiego PiS oraz posła Adama Lipińskiego w Jeleniej Górze gościła posłanka Beata Szydło, wiceprezes PiS. Po południu w Książnicy Karkonoskiej spotkała się ona z mieszkańcami naszego miasta.

Po krótkim powitaniu przez posła Adama Lipińskiego, posłanka przedstawiła program społeczno – gospodarczy partii Jarosława Kaczyńskiego. Posłanka Beata Szydło za główny problem uznała rosnące bezrobocie.
- Tylko wzrost gospodarczy na poziomie 7-8 % PKB może pomóc skutecznie walczyć z bezrobociem - przekonywała zgromadzonych.

Opowiedziała się za skutecznym opodatkowaniem sieci handlowych oraz banków. - Polska nie może być tylko krajem zbytu dla chińszczyzny i montownią podzespołów, musi postawić na własną wytwórczość – mówiła Beata Szydło.

Następnie uczestniczy spotkania mogli zadawać pytania. I tak pytano o wprowadzenie euro, emerytury czy licznik zadłużenia Polski, który zamontował Leszek Balcerowicz. W sprawie emerytur posłana Beata Szydło powiedziała, że Prawo i Sprawiedliwość zaskarżyło ustawę o wydłużeniu wieku emerytalnego do Trybunału Konstytucyjnego. Zadeklarowała jednocześnie, że jeżeli PiS dojedzie do władzy, to obniży wiek emerytalny do 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (51) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group