Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5884
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bat na wandali i pseudokibiców

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 5 lipca 2007, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 5 lipca 2007, 11:35
Autor: anzol
Fot. Archiwum
Surowe kary dla burzących porządek podczas imprez masowych.

Chuligani, którzy rzucają butelkami, przeklinają i demolują nie tylko piłkarskie stadiony, będą częściej i surowiej karani. Tak wynika ze zmian przepisów wynikających z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, które wchodzą w życie w piątek, 6 lipca.

Organizator będzie musiał zadbać o identyfikację osób biorących udział w masowej imprezie sportowej o podwyższonym ryzyku bezpieczeństwa na stadionie lub w hali sportowej.
Musi też poinformować o sposobie jego realizacji.
Nowością będzie obowiązek określenia w regulaminie obiektu sportowego miejsc nieprzeznaczonych dla publiczności oraz zasad wstępu osób małoletnich.

Podniesiono dolne granice kar i grzywien za przebywanie w miejscu zabronionym dla publiczności. Policja nie będzie tolerowała rzucania przedmiotami mogącymi stanowić zagrożenie.

Konsekwencje może ponieść też organizator za nieprzekazanie lub przekazanie nieprawdziwej informacji dotyczącej bezpieczeństwa imprezy, w której uczestniczy dużo widzów. – Uważać będą musieli także spikerzy zawodów, aby swoim zachowaniem nie prowokowali do działań zagrażających bezpieczeństwu – poinformowała policja.

Wobec tych, którzy do nowych regulacji się nie zastosują, orzeczony będzie zakaz wstępu na imprezy. W czasie ich trwania będą musieli stawić się w określonym komisariacie policji. Jeśli tego nie uczynią, mogą trafić nawet na trzy lata do więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz

~wind 5-07-2007 11:48
BRAWOOO !!! GNęBIć KIBOLI !!!
~Patol 5-07-2007 14:22
To jest atak na demokracyję. mam prawo robić co mi się podoba we własnym mieście. Chce kogoś żucic butelkom to go rzucam. Mam ochotre na ustawke poza miastem z kibicami innej drużuny to robię ustawkę. Niekturzy ludzie tym żyją. Ni rozumicie tego ;>??
~Witolt 5-07-2007 14:23
Przecież wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie i widać jak na dłoni , że to półmózgi k...n jest . Taki sam jak jego zakapturzeni kumple idioci . Do tych cymbałów nic nie dociera . Żadne słowo . Policja powinna lać pałami tych durniów i patrzeć czy równo puchną .Nie tylko na meczach . Lać ich wszędzie . Tylko to zrozumieją . Zafajdani bohaterowie w grupie . Nawet gdy jest ich kilkunastu to i tak nie pozbierało by się z tych pustych łbów materiału na cały mózg . LAĆ!!!!!!
~Maleństwo 5-07-2007 14:23
Spuścić im postry wpier... a później niech posiedzą ze 3 miechy za kratami to może im sie odechce rozrabiania...
~Akasta do ''Patol'' 5-07-2007 15:36
Widać, że Twój móżdżek jest wielkości fistaszka...piszesz:''Chce kogoś żucic butelkom to go rzucam'', każdy ma prawo i chce również nosić zęby w gębie, być zdrowym i nie przechodzić szycia głowy na pogotowiu. Zastanów się dziecino co piszesz i co wyczyniasz, bo jeśli Ty nie masz szacunku dla zdrowia i życia innych to mam nadzieje że sam skończysz od metod jakimi sam sie posługujesz.
~Witolt 5-07-2007 16:00
PATOL !!! Ty jesteś przeidiota!!!!
~cr@zy 5-07-2007 16:18
Na kiboli jest tylko jedne lekarstwo, ktorego sie niestety raczej nie doczekamy: puscic na nich takie oddzialy, jak w stanie wojennym – i potraktowac jak stoczniowcow i innych strajkujaych. I najlepiej aby ktos pomylil amunicje gumowa z ostra ;)
~michał 5-07-2007 18:18
zdjęcia dodawajcie Wy zdjęcia!!!
~Femme fatale 5-07-2007 19:05
Przemoc rodzi przemoc, więc tzw. wpierd... tylko by pogorszył sytuacje. powinno się pociągnąć rodziców tych wandali do odpowiedzialności przecież to oni wychowali tak swoje dzieci, a nie tylko ulica.
~Do Patola 5-07-2007 20:05
Patol jesteś the best na tym forum!hahaha
~Do Witolt 5-07-2007 20:57
W jakimś artykule krytykowałeś Policję , a teraz byś chciał żeby lali pałami kiboli, jakby ich zlali i o tym napisali to pewnie byś napisał jaka to brutalna i nie dobra Policja i że tylko do tego się nadają
~antyterrorysta 5-07-2007 21:50
co wy wiecie o taki rzeczach jestesmy tak przeszkoleni ze jeden z nas jest w stanie rozplaskac takiego kibica o murek rozetrzec go po podlodze zwinac w rulonik i wyrzucic do rzeki.
~Do kogoś , kto napisał do mnie . 5-07-2007 22:14
Cóś Ci się pomerdało . Napisałem , żeby w mundury byli opakowani POLICJANCI a nie ta młódź bezjajeczna . Chodzi Ci zapewne o artykuł p.t. " Mundurowi wychodzą na ulicę ". Wróć poczytaj zrozum a potem pisz . Musiałbym mieć piętnaście lat , żeby użalać się nad głąbami albo być "Patolem". A tych durniów LAĆ!!! Witolt
~kosa 5-07-2007 22:36
twierdze , że jakąś tam kolejną ustawę mozna wlozyć do klopa , bo i tak nie ma sily i wladzy wykonawczej do stosowania takiej ustawy – obecna policja jest slaba , straż miejska to statyści i do tego nieudolni – a do tych bęcwalów z zlasowanymi mózgami to potrzeba ebonitowej lagi , pal kauczukowych i umiejetniści ich wywleczenia na pobliskie ląki celem aktywnego zmasowania organizmów od lysolców poczynając. Krzywdy im się nie zrobi bo to szkodniki spoleczne, bezwartościowe dno na dwóch nogach , palętające się ka...lie darmozjady.Czuby chmstwo polączone chuligaństwem mieszą z wolnością i może z demokracją! – gdzie takie d...le się rodzą ? Może zamiast ustaw znajdzie się jakiś przedsiębiorczy i zamieni ich na smalec wtedy porządni odetchną ?
~do witolda i PATOLA 5-07-2007 23:34
wyluzuj , bo się spocisz !! TO DO WITOLDA PATOL– LUZAKU korzystaj jak masz takicz amatorow i rob kasę za marketing, mie ma nic za darmo. Kasa się liczy , ale najważniejszy pomysł !!!
~do AKASTA–zakonnica 5-07-2007 23:44
jak TOBIE butelka wyląduje na glowie to znajdż tego co rzucił, Kiedy ktosik czycha na twoje zęby to GO uprzedż–bądż szybszy , Prawo cywilizacji. Bierz Przykład ze Stowarzyszanie:np. WSPÓLNE MIASTO I GURU ROBERTINO PRYSTROMO.NIE p......... się z nikim , kradnie , pije i żyje mając wszystko w......... z hasłem WSPÓLNE MIASTO na swych ustkach.
~wiola 5-07-2007 23:56
popieram witolta lac i nawet nie patrzec czy rowno puchną tylko lać
~danielloo 6-07-2007 0:18
Patol co ty gadasz... pomyśl za nim coś powiesz...wiesz ,ze to niedobre i nieetyczne a jednak takie bzdety wypisujesz na klawiaturze...Żeby wyjść na prostą – ratuje Cie tylko wpłata 50–100 zł na konta o.Tadeusza. Pamietaj rozbujniku
~jest wyjście 6-07-2007 1:20
Kask dla każdego, w roznych wzorach i kolorach !!!
~haha 6-07-2007 1:49
a Wy wszyscy żyjecie życiem internetowym. Dzieci neostrady nie mające pojęcia o codziennym życiu lub banda starych emerytów pchająca się w MZK na siedzenie. haha. Żyjcie dalej w waszym zakłamanym, internetowym świecie. Tępicie kogoś a sami jesteście aspołeczni. PIS. hahahaha.
~Komendant do Witolt 6-07-2007 14:30
Napisz mi chłopie skąd wziąść Policjantów z 20 letnim doświadczeńiem ( bo pewnie tacy wg. Ciebie są już jajeczni ) no i jeszcze zeby mieli ok 25–30 lat bo wtedy się jeszcze ruszają no i żeby chcieli robić za 1500–1700 zł. no i chcieli pałować kiboli. Podsuń mi pomysł jak to zrobić ( a nie cwaniakuj ) to Cię ozłoce, no chyba że Twój tok myślenia o młodych Policjantach jest lekko chory ?????????????????
~Do komendanta 6-07-2007 17:05
Komendancie (jeżeli nim jesteś) . Nie mnie pouczać i doradzać policji , to Twoja fabryka jest. Ja chciałbym tylko czuć się bezpiecznym . I wcale nie cwaniakuję . Nie pytaj cywila tylko swoich szefów . Każdemu jest ciężko w obecnych czasach . Zastrajkować nie możecie bo już jesteście w kamaszach . Ale możecie nękać przełożonych . Nie wiem , może zebrać jeszcze paru komendantów i udać się do MSWiA . Może pisać skargi na swoją dolę . Mają na podwyżki dla siebie , to może i dla was znajdą . Nie odpowiem również na pytanie– skąd wziąć ludzi ? Ty jesteś szefem . Nie może być tak , że policjant ma dylemat – przywalić zbójowi , czy nie przywalić ? A kto ma chcieć pałować kiboli , jak nie policja ? Jeżeli gnojek pisze , że może "ŻUCIĆ" w kogoś butelką bo to jego miasto jest i mamy demokrację , to to chore jest . Żyję już ponad pół wieku i wiem , że w zamierzchłych czasach nie skończyłbym wypowiedzieć obelgi pod adresem gliniarza a już bym był granatowy . Ktoś kto nosił mundur i orzełka na czapce był nietykalny . A na co dzisiaj pozwala sobie te zakapturzone gówniarstwo ? Tak że nie zostanę ozłocony . Kombinuj komendancie , jak sobie i swoim ludziom żywot poprawić . Pozdrawiam i powodzenia życzę. Witolt
~hugo 6-07-2007 18:55
antyterrorysta znowu pokaal swoj intelekt ped...al po 6 klasach co to za deb...il z ktorego miotu to jest?????
~antyterrorysta do hugo 6-07-2007 21:11
chlopie jestes dla mnie dno zero ka...l totalny jak masz jakis problem to podaj namiary a z chcecia pokaze ci na czym polega twoj problem za pomoca silnej perswazji
~Do antyterrorysta 7-07-2007 15:13
Chłpczyku w lesie już leszczyna zakwitła to idż i sobie łuk wystrugaj to może spełnisz się troszeczke jako Antyterrorysta !
~do Witolt 7-07-2007 15:15
Skoro żyjesz już pół wieku to z Twoją jajecznością tez już jest nie za bardzo, tylko młodzi Policjanci jeszcze tej jajeczności nabiorą , a Tobie pozostanie już tylko popatrzeć . HE he he.
~lukasz 10-07-2007 17:27
poprostu nie mam k0metarza na tych j...bnie... kiboli

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group