Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 6 maja
Imieniny: Jakuba, Judyty, Jana
Czytających: 5534
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bartosz Wiatrzyk szkoleniowcem juniorów Karkonoszy

Poniedziałek, 4 marca 2013, 15:02
Aktualizacja: Wtorek, 5 marca 2013, 7:34
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Bartosz Wiatrzyk szkoleniowcem juniorów Karkonoszy
Fot. archiwum
Słabe wyniki i brak współpracy z drużyną seniorów były powodem zamiaru pożegnania się z Tomaszem Walczakiem, który w piątek rano uprzedzając decyzję klubu, złożył rezygnację z pełnionej funkcji.

Pod wodzą Walczaka juniorzy Karkonoszy awansowali do Ligi Dolnośląskiej Juniorów, gdzie odnotowali jeden z najgorszych występów w historii (2-4-24, gole 26:108) spadając w kiepskim stylu po rocznej przygodzie do okręgówki. W obecnym sezonie odnotowali 9 zwycięstw i 3 porażki - ze stratą 7 punktów do lidera z Bogatyni zajmują trzecią lokatę. Dodatkowo nie jest tajemnicą, że trener pierwszej drużyny Artur Milewski nie mógł liczyć na wsparcie młodzieżowców, co dla każdego juniora powinno być sprawą naturalną i wyróżnieniem na początku kariery piłkarskiej.

Rolę trenera ekipy juniorów starszych zaproponowano Bartoszowi Wiatrzykowi, który w poniedziałek zgodził się objąć posadę w klubie ze Złotniczej. Pierwszy trening z nowymi podopiecznymi poprowadzi w najbliższą środę, 6. marca.

Wiatrzyk pobierał nauki trenerskie w takich klubach jak: Legia Warszawa, Ajax Amsterdam, Aston Villa czy Juventus Turyn. Obecnie prowadzi również żaków kowarskiej Olimpii oraz najmłodsze dziewczynki w KS AP Orlik Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy brałaś/eś udział w którymś spotkaniu z kandydatem/tką na prezydenta Polski??

Oddanych
głosów
270
Tak
18%
Nie
71%
Nie interesuję się polityką wcale
11%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Edukacja
Matura z polskiego – chyba powinno być dobrze
 
Kilometry
Fani pociągów pojechali w Góry Sowie
 
Aktualności
21 lat minęło
 
Piłka nożna
Bardzo bolesna lekcja od Włókniarza [SKRÓT VIDEO]
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group