Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 10970
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bartek Wiatrzyk poprowadzi treningi dziewczynek Orlika

Czwartek, 11 października 2012, 0:01
Aktualizacja: Czwartek, 11 października 2012, 15:11
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Bartek Wiatrzyk poprowadzi treningi dziewczynek Orlika
Fot. archiwum
KS AP Orlik Jelenia Góra prowadzi nabór dziewczynek ze szkół podstawowych klas 1–3 oraz 4–6. Pierwsze piłkarskie szlify dziewczynki będą zbierać pod okiem trenera Bartosza Wiatrzyka, który postanowił przyczynić się do rozwoju kobiecej sekcji piłkarskiej w Jeleniej Górze.

- Dla mnie jako trenera praca szkoleniowa z dziewczętami to nowe cenne doświadczenie i kolejny krok do przodu, aczkolwiek pierwsze szlify już zdobywałem z reprezentacją szkoły dziewcząt w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze. W mistrzostwach Jeleniej Góry szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej dwukrotnie wywalczyłem mistrzostwo, a w minionym roku szkolnym zajęliśmy 3 miejsce na naturalnej nawierzchni. Potencjał jest na pewno, trzeba tylko odpowiednio i mądrze go wykorzystać, zawody międzyszkolne organizowane przez MOS pokazują, ze dyscyplina wśród dziewcząt jest coraz bardziej popularna. Jest też teoretycznie nieco łatwiej o sukces sportowy-szkoleniowy w kobiecej piłce, gdyż jest zdecydowanie na skalę kraju mniejsza konkurencja niż w piłce nożnej w męskim wydaniu - powiedział Bartosz Wiatrzyk, który równocześnie dalej będzie trenował najmłodsze nadzieje piłki nożnej w grupie żaków w klubie MKS "Olimpia" Kowary.

Trener żaków kowarskiej Olimpii pobierał nauki w takich klubach jak: Legia Warszawa, Ajax Amsterdam, Aston Villa czy Juventus Turyn. Z pewnością doświadczenie zebrane na szkoleniach w utytułowanych klubach europejskich zaowocuje również w drużynie Orlika. Treningi odbywają się w hali MOS-u przy ul. Złotniczej w poniedziałki i środy.

Zapisy i zajęcia prowadzi trener Bartosz Wiatrzyk, tel. kontaktowy: 661-025-833.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
786
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group