Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6125
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bartek Wiatrzyk poprowadzi treningi dziewczynek Orlika

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 11 października 2012, 0:01
Aktualizacja: Czwartek, 11 października 2012, 15:11
Autor: Przemo
Fot. archiwum
KS AP Orlik Jelenia Góra prowadzi nabór dziewczynek ze szkół podstawowych klas 1–3 oraz 4–6. Pierwsze piłkarskie szlify dziewczynki będą zbierać pod okiem trenera Bartosza Wiatrzyka, który postanowił przyczynić się do rozwoju kobiecej sekcji piłkarskiej w Jeleniej Górze.

- Dla mnie jako trenera praca szkoleniowa z dziewczętami to nowe cenne doświadczenie i kolejny krok do przodu, aczkolwiek pierwsze szlify już zdobywałem z reprezentacją szkoły dziewcząt w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Jeleniej Górze. W mistrzostwach Jeleniej Góry szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej dwukrotnie wywalczyłem mistrzostwo, a w minionym roku szkolnym zajęliśmy 3 miejsce na naturalnej nawierzchni. Potencjał jest na pewno, trzeba tylko odpowiednio i mądrze go wykorzystać, zawody międzyszkolne organizowane przez MOS pokazują, ze dyscyplina wśród dziewcząt jest coraz bardziej popularna. Jest też teoretycznie nieco łatwiej o sukces sportowy-szkoleniowy w kobiecej piłce, gdyż jest zdecydowanie na skalę kraju mniejsza konkurencja niż w piłce nożnej w męskim wydaniu - powiedział Bartosz Wiatrzyk, który równocześnie dalej będzie trenował najmłodsze nadzieje piłki nożnej w grupie żaków w klubie MKS "Olimpia" Kowary.

Trener żaków kowarskiej Olimpii pobierał nauki w takich klubach jak: Legia Warszawa, Ajax Amsterdam, Aston Villa czy Juventus Turyn. Z pewnością doświadczenie zebrane na szkoleniach w utytułowanych klubach europejskich zaowocuje również w drużynie Orlika. Treningi odbywają się w hali MOS-u przy ul. Złotniczej w poniedziałki i środy.

Zapisy i zajęcia prowadzi trener Bartosz Wiatrzyk, tel. kontaktowy: 661-025-833.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~J...Chelsea 12-10-2012 13:41
Brawo w końcu ktoś w końcu się zainteresował i tworzy sekcje kobiet !! Gratulacje panie Bartoszu świetna inicjatywa życzę sukcesów i wielu chetnych dziewczyn :D
~KIbic 12-10-2012 14:18
Do J...Chelsea - sekcja kobieca w piłce nożnej w Jeleniej Górze istnieje już od sierpnia 2011 roku :) http://www.orlikjg.za.pl/ Orliczki 3mam za was kciuki za niedzielny mecz wyjazdowy we Wrocławiu :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group