Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 7247
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bardzo upojne Halloween

Poniedziałek, 3 listopada 2008, 12:16
Aktualizacja: 12:17
Autor: Angela
W piątkowy wieczór na pasach przy skrzyżowaniu ul. Sudeckiej i al. Wojska Polskiego jeden z mieszkańców po kilku „głębszych” postanowił się zabawić w policjanta i zaczął kierować ruchem. W innych rejonach miasta aż 16 nietrzeźwych osób trafiło na policyjny dołek. Niemile były widziane też dzieci przebrane w kościotrupy i odziane w prześcieradła.

Halloween w jeleniogórskim wydaniu podsumowała właśnie policja. Dla wielu dorosłych była to jedynie okazja do libacji. Nietrzeźwych w tym dniu zatrzymano wyjątkowo dużo. Policyjne pomieszczenie zatrzymań pękało w szwach. Trafiło tam bowiem aż 16 osób, które wcześniej upiły się i zaczęły rozrabiać.

Jednym z pensjonariuszy„dołka” był jeleniogórzanin, który około godziny 19. pojawił się na pasach i na czerwonym świetle zaczął kierować ruchem. Nie brakowało też nietrzeźwych pouczonych oraz ukaranych mandatami.

Mieszkańcy skarżyli się także na dzieci i młodzież przebrane w prześcieradła. Najmłodsi mieszkańcy pukali do mieszkań z prośbą o cukierki. Jeleniogórzanie nie życzyli sobie takich wizyt. Zawiedzeni halloweenowcy w jednym przypadku obrzucili dom jajami, o czym informowaliśmy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group