Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11266
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MICHAŁOWICE: Bardzo śmieszna "Nasza klasa"

Piątek, 2 kwietnia 2010, 9:08
Aktualizacja: 9:09
Autor: Gabi
MICHAŁOWICE: Bardzo śmieszna "Nasza klasa"
Jadwiga i Tadeusz Kutowie oraz Jacek Szreniawa podczas spotkania promocyjnego książki "Nasza Ameryka" w Galerii Silva Rerum. Podczas wczorajszego spektaklu nie można było robić zdjęć.
Fot. TEJO
Nic tak nie poprawia nastroju jak porządna dawka dobrego humoru. Prima Aprilis to ciężki dzień dla kabareciarza, no bo jak niby ma rozśmieszyć widza w tak szczególnym dniu.

Sprawa jest nader prosta. Uwaga! Należy zaprosić widzów na spotkanie Naszej Klasy. Każdy z nas ma w pamięci zjazdy klasowe, na których chciał pokazać się jak najlepiej. Niektórym się to udawało, a niektórym nie. Tak samo było i tym razem. Po drugie należy pokazać postaci nieprzeciętne w swej przeciętności. Sukces murowany.

Przez scenę przewinęła się plejada niezapomnianych postaci. Był między innymi: artysta Gruby, Iza „Dżizas”, przyjaciel kultowego już Bobka- Wałek oraz niesamowita Leokadia Anioła. Na spotkanie klasowe przybył także Piotr Rubik, Krzysztof Krawczyk, Nina Terentiew oraz…. Zbyszek „Pszczółka” Wodecki.

Widzowie byli zachwyceni. Śmiali się aż do łez. Nagrodzili Jadwigę i Tadeusza Kutów oraz Jacka Szreniawę gromkimi brawami.
Serdecznie zapraszamy do Teatru Naszego. Nowy spektakl już w maju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group