Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7192
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Bardzo hojny Mikołaj w Sandra SPA

Czwartek, 8 grudnia 2011, 9:26
Aktualizacja: Piątek, 9 grudnia 2011, 11:09
Autor: Joanna Kramarczuk
REGION JELENIOGÓRSKI: Bardzo hojny Mikołaj w Sandra SPA
Fot. Organizator
Sześćdziesięcioro dzieci z domów dziecka: "Sobieradzik" i "Nadzieja" oraz z Pogotowia Opiekuńczego bawiło się na tegorocznych mikołajkach w hotelu Sandra SPA w Karpaczu.

Przygotowania poczynione zostały już przed kilkoma tygodniami. Zabawki zakupione za kilka tysięcy złotych nie mieściły się w ogromnych czterech koszach. Były tam i lalki płaczące i zestawy kuchni, klocki, auta, gry...

Maluchy rozpoczęły swoją zabawę od kąpieli w basenie. Nie mogły się już doczekać, aby móc popluskać się w wodzie, w "bąbelkach", zjechać na zjeżdżalni. Następnym punktem programu był pyszny obiad, którego przygotowanie dla tak dużej grupy dzieci było dużym wyzwaniem.

Była zupa pomidorowa, pizza, szaszłyki, a na deser świeżo upieczone ciasteczka z budyniem, rogaliki z makiem, chipsy i masa cukierków, którymi dzieci napełniały kieszenie.

Potem odbyła się zabawa z tańcami i wreszcie przyszedł Mikołaj. Paczki były niesamowite - każde dziecko otrzymało po dwie torby - w jednej wspaniałe słodycze, a w drugiej maskotki, ubrania, zabawki. Żadne dziecko nie oczekiwało tak hojnego Mikołaja.

Ale to nie koniec - Na środku sali stały jeszcze dwie wielkie piramidy przykryte materiałem. Dzieci z poszczególnych domów dziecka miały za zadanie dobrać się do tej niespodzianki. Przeżycie było ogromne, gdy znalazły tam wymarzone wyścigówki, domki i wózki dla lalek, zestawy kuchenne, gry i klocki. Spełniły się ich największe życzenia - te wypisane w listach do Mikołaja i te, o których tylko śniły.

Dziękujemy Januszowi Zalewskiemu, właścicielowi Sandra SPA, pani Oli Nalberczyńskiej i dyrekcji hotelu Sandra SPA, firmom SIM i Kubex, którzy już po raz kolejny spełnili marzenia pokrzywdzonych przez los dzieci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group