Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6319
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Bandyta ma kłopoty

Środa, 20 lutego 2008, 14:34
Aktualizacja: 16:09
Autor: TEJO
Opryszek, który z niebezpiecznym narzędziem napadł na kobietę w Piechowicach, dostanie kolejny zarzut. Okazało się, że nie tylko zagrażał zdrowiu i życiu ludzi, lecz także kradł to, na co inni uczciwie zarobili.

Bandzior już siedzi w celi jeleniogórskiego aresztu. Trafił tam złapany przez policjantów, kiedy przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował, uderzył i obrabował 53-letnią mieszkankę Piechowic. Kobieta chwilowo straciła przytomność.

Na szczęście łup udało się odzyskać, poszkodowana odzyskała zdrowie, a przestępca znalazł się tam, gdzie jego miejsce. Ale to nie koniec kłopotów piechowickiego rzezimieszka. Choć ma dopiero 26-lat, może pochwalić się bogatymi zapisami w kartotekach policji. Od 2006 roku dopuszczał się wielu kradzieży z włamaniem do mieszkań i altanek w Piechowicach.

Ograbiał działkowców z tego, co ciężką pracą sami zrobili lub kupili za uciułane ze skromnych emerytur pieniądze. – Ukradł różnego rodzaju elementy metalowe, radioodbiornik oraz inne przedmioty – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

O ile sąd nie zlituje się nad bandytą, dostanie on wyrok co najmniej 10 lat więzienia. Piechowiczanie wcale za nim nie tęsknią. Woleliby, aby 26-latek siedział za kratkami jak najdłużej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group