Niedziela, 28 czerwca
27°C Jelenia Góra
reklamy

Bandyta ma kłopoty

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Opryszek, który z niebezpiecznym narzędziem napadł na kobietę w Piechowicach, dostanie kolejny zarzut. Okazało się, że nie tylko zagrażał zdrowiu i życiu ludzi, lecz także kradł to, na co inni uczciwie zarobili.

reklamy

Bandzior już siedzi w celi jeleniogórskiego aresztu. Trafił tam złapany przez policjantów, kiedy przy użyciu niebezpiecznego narzędzia zaatakował, uderzył i obrabował 53-letnią mieszkankę Piechowic. Kobieta chwilowo straciła przytomność.

Na szczęście łup udało się odzyskać, poszkodowana odzyskała zdrowie, a przestępca znalazł się tam, gdzie jego miejsce. Ale to nie koniec kłopotów piechowickiego rzezimieszka. Choć ma dopiero 26-lat, może pochwalić się bogatymi zapisami w kartotekach policji. Od 2006 roku dopuszczał się wielu kradzieży z włamaniem do mieszkań i altanek w Piechowicach.

Ograbiał działkowców z tego, co ciężką pracą sami zrobili lub kupili za uciułane ze skromnych emerytur pieniądze. – Ukradł różnego rodzaju elementy metalowe, radioodbiornik oraz inne przedmioty – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

O ile sąd nie zlituje się nad bandytą, dostanie on wyrok co najmniej 10 lat więzienia. Piechowiczanie wcale za nim nie tęsknią. Woleliby, aby 26-latek siedział za kratkami jak najdłużej.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka