Niedziela, 28 czerwca
37°C Jelenia Góra
reklamy

Bandyci za kratkami

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Policjanci zatrzymali dwóch bandytów, którzy w kominiarkach i z przedmiotem przypominającym broń palną napadli na pracownika stacji paliw i pracownicę „Żabki”. Łupem przestępców padło łącznie blisko 4 tys. zł. Zamknięto ich w celach aresztu śledczego.

Bandyci mają 21 i 27 lat. Podejrzani są dokonanie napadów, których dopuścili się 12 i 15 kwietnia. O obydwu zdarzeniach informowaliśmy. Scenariusz był ten sam: sprawcy zamaskowani kominiarkami, trzymając przedmiot przypominający broń zastraszyli pracownicę jednego z jeleniogórskich sklepów oraz pracownika stacji paliw i zażądali pieniędzy. Łącznie ich łupem padło blisko 4 tys. zł. – Przy napadzie na stację paliw, sprawcy użyli również gazu łzawiącego – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Już kilka godzin po przestępstwie napastników zakuto w kajdanki. Policja dopiero dziś poinformowała o tym media. Zostali zatrzymani w swoich mieszkaniach. Mężczyźni przyznali się do rozbojów. 21-letni sprawca dopuścił się tych przestępstw w warunkach recydywy.

Za rozboje z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozić im może nawet kara do 15 lat pozbawienia wolności. Zostali już tymczasowo aresztowani.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Zatrudnię samodzielna kucharkę , praca na stałe Zatrudnię od zaraz panią do pracy w kuchni . Wymagane doświadczenie w gotowaniu zbiorowym Bardzo dobre warunki finansowe , wypłata raz w tygodniu …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka