Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6744
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bandy małolatów rozrabiają w śródmieściu

Poniedziałek, 5 maja 2008, 9:28
Aktualizacja: 9:29
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Bandy małolatów rozrabiają w śródmieściu
Fot. TEJO
Wywrócone kosze na śmieci, zdemolowane budki telefoniczne i powybijane szyby wystawowe to „dzieło” szajki nieletnich, która wieczorami urządza sobie niszczycielskie spacery ulicami śródmieścia.

W nocy z niedzieli na poniedziałek kilku młodocianych mieszkańców, którzy zachowywali się głośno i wulgarnie, wzięło kosz na śmieci i rzuciło w pojazdy stojące na parkingu przy ulicy Bankowej.

Na szczęście żadne auto nie zostało poważnie uszkodzone. Wśród samochodów był pojazd należący do Telewizji Polskiej. W środku siedział kierowca. Bał się wyjść na widok szajki zdziczałej młodzieży, która kopała wszystko, co napotkała po drodze.

Zdaniem mieszkańców to grupa, która regularnie rozrabia w śródmieściu. Niszczy, co się da: witryny sklepów i budki telefoniczne. Rozrzuca śmieci z kubłów i nic sobie z tego nie robi.

Banda jest nieuchwytna. Często, zanim policja zjawi się w miejscu zdarzenia, małolaci „ulatniają się”. – Chowają się pojedynczo w bramach lub uciekają do domów, bo wszyscy najpewniej są mieszkańcami śródmiejskich ulic – usłyszeliśmy od jednego z mieszkańców, który poinformował nas o aktach wandalizmu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group