Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 4859
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Balowali z uśmiechem

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 20 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 22:43
Autor: Artur Wilimek Media-Art. www.media-art.prv.pl
Fot. Artur Wilimek Media-Art. www.media-art.prv.pl
W Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie dzieci bawiły się na V Balu Karnawałowym.

Uśmiech na twarzach dzieci towarzyszył im przez całą imprezę. Dyrektor MDK Danuta Site zafundowała dużą porcję wyśmienitej zabawy, w której osobiście uczestniczyła.

Dziewczęta i chłopcy dumnie prezentowali swoje stroje. Można było spotkać księżniczki, muszkieterów, tygrysa, krokodyla, pszczółkę, królika i wiele innych postaci.

Współorganizatorami tegorocznej zabawy byli Ewa Bąk oraz Grzegorz Gigiel. Oprawę muzyczną zapewnił Maciej Cytarzyński a w zabawach pomagała Barbara Kędra.

Patronem medialnym była firma Media-Art. Na stronie www.media-art.prv.pl można zobaczyć obszerny materiał foto z imprezy.

W trakcie balu oprócz prezentacji wymyślnych strojów organizowane były konkursy (również dla rodziców) oczywiście ze słodkimi nagrodami. Rodzice przez całą zabawę mocno dopingowali swoje pociechy.

Tegoroczny bal przyciągnął duże grono najmłodszych. Po atmosferze, jaka na nim panowała, można go uznać za udany w stu procentach. Jak co roku wstęp na bal był wolny. Gratulacje dla MDK i organizatorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~rurka 20-02-2006 18:41
jakie słodkie dzieciaczki ach, od razu nachodzą wspomnienia z własnych lat przedszkonych, ech... sentymentalna się robię ;]
~Marcin J 20-02-2006 18:53
mily fotoreportaz karnawalowy a w czwartek tlusty czwartek

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group