Piątek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 6978
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Bal karnawałowy jak z baśniowej krainy

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 13 lutego 2012, 8:24
Aktualizacja: 8:24
Autor: Angela
Fot. Organizatorzy
Ponad setka dzieci z jeleniogórskiej szkoły muzycznej im. Janiny Garści z Cieplic oraz pracowników Straży Miejskiej bawiła się na XI edycji wspólnie organizowanego Balu Karnawałowego. Nie zabrakło świetnej atmosfery, licznych konkursów dla dzieci i rodziców, a także pysznego poczęstunku.

Impreza odbyła się w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Jak co roku, wspólnie zorganizowała ją Szkoła Muzyczna im. Janiny Garści w Jeleniej Górze – Cieplicach oraz jeleniogórska Straż Miejska. Zabawę poprowadzili: Roman Grabowski z zespołu muzycznego oraz Grzegorz Rybarczyk ze Straży Miejskiej.

- Bal trwał ponad trzy godziny. Poza tańcami i szampańską zabawą, nie zabrakło konkursów dla dzieci, w tym: pokazu mody bajkowej, zabawy z krzesłami, wyboru króla i królowej balu, a także dla rodziców, np. tańca razem z dziećmi. Stroje dzieci i niezwykła atmosfera sprawiły, że uczestnicy balu czuli się jak w bajkowej krainie – mówi Grzegorz Rybarczyk, jeden z organizatorów balu.

Na sali bawiła się bowiem cała gama bajkowych postaci: księżniczek, dobrych wróżek, strażaków, pająków, żab, biedronek czy królów. Nie zabrakło też Robin Hooda, Spidermana czy Batmana. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody oraz poczęstunek ufundowany przez organizatorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group