Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8590
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bajoro na parkingu przed siedzibą MOPS–u

Wtorek, 27 lutego 2018, 7:59
Aktualizacja: Środa, 28 lutego 2018, 8:25
Autor: WAC
Jelenia Góra: Bajoro na parkingu przed siedzibą MOPS–u
Fot. Użyczone
Na olbrzymie kałuże, które po każdym większym opadzie deszczu pokrywają nawierzchnię parkingu przed budynkiem, w którym mieści się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze, skarżą się klienci tej instytucji oraz członkowie organizacji pozarządowych mieszczących się w tym gmachu.

W budynku przy ul. Jana Pawła II oprócz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej swoje siedziby mają inne liczne instytucje, organizacje i stowarzyszenia m.in. Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności, Polski Związek Niewidomych, Związek Sybiraków i Towarzystwo Walki z Kalectwem. To sprawia, że w ciągu dnia parking przed obiektem zwykle ciasno jest zapełniony pojazdami.

Tymczasem po każdym większym opadzie deszczu plac zamienia się w bajoro Przyczyną jest kiepski stan kanalizacji odpływowej w tym miejscu.

Z prośbą o interwencję do Prezydenta Miasta w sprawie złej jakości nawierzchni parkingu przy Jana Pawła 7, w imieniu klientów MOPS-u oraz działaczy kilkunastu innych podmiotów zwrócił się prezes Stowarzyszenia Mieszkańców i Sympatyków Alei Wojska Polskiego Jędrzej Hałatek. - Zapraszamy decydentów na wizję lokalną po deszczu i znalezienie pieniędzy w budżecie na remont placu parkingowego przy siedzibie MOPS – czytamy w piśmie, które trafiło do magistratu

- W tej chwili trudno mi udzielić precyzyjnej odpowiedzi, kiedy dokładnie i w jaki sposób zostanie załatwiony problem stanu parkingu przed naszym budynkiem – mówi dyrektor MOPS-u Wojciech Łabun. - Obecnie trwają na ten temat uzgodnienia z Urzędem Miasta w celu znalezienia optymalnego rozwiązania tego problemui – wyjaśnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group