Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 11281
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bajkowa sobota z klaunem

Niedziela, 24 lipca 2016, 10:25
Aktualizacja: 10:28
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Bajkowa sobota z klaunem
Fot. Przemek Kaczałko
W minioną sobotę (23.07) Przystań Twórcza po raz kolejny bawiła dzieci i rodziców, którzy przybyli do cieplickiego parku. To już trzecia wakacyjna sobota w bajkowej scenerii Parku Norweskiego, podczas której niesamowitą frajdę sprawił najmłodszym klaun Rufi Rafi i jego pomocnicy.

Cieplicki Domu Kultury zapewnił uczestnikom coś dla ducha i ciała. Można było wziąć udział w warsztatach artystycznych, pomalować buźkę, spróbować swoich sił na szczudłach, monocyklu i innych atrakcjach, których kulminacją był występ znanego jeleniogórskiej publiczności – klauna Rufiego Rafiego. Zabawa była przednia, o czym świadczą radosne twarze tych małych i tych dużych.

W ostatnią sobotę lipca (30.07) oraz trzy soboty sierpnia (6., 13., 20.) organizatorzy zapraszają do Parku Norweskiego w godzinach 14:00-17:00. - Organizujemy różne zajęcia. Wszystko jest bezpłatnie. Przychodzimy, korzystamy. Będą kolorowe bańki mydlane, przedstawienia teatralne, animacje - zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
986
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
33%
Nie mam zdania
17%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co zmieni polska bomba atomowa?
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Kultura
Nowy teledysk Leniwca
 
Aktualności
Ruszyły Wielkie Jeleniogórskie Juwenalia
 
Aktualności
Spotkanie pełne wspomnień o Jerzym Szmajdzińskim
 
Jelonka wczoraj
Złote rogi nad Kotliną
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group