Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6293
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bajkowa muzyka

Poniedziałek, 2 marca 2020, 7:05
Aktualizacja: Wtorek, 3 marca 2020, 9:14
Autor: WAC
Jelenia Góra: Bajkowa muzyka
Fot. WAC
Bajkowy nastrój towarzyszył kolejnemu Niedzielnemu Porankowi Muzycznemu, który odbył się wczoraj (1.03) w Filharmonii Dolnośląskiej.

Tym razem spotkanie z Rytmem i Melodią miało tytuł „Jak muzyka opowiada bajki”. O oprawę muzyczną poranka zadbał kwartet fagotowy. Przy okazji dzieci mogły usłyszeć wiele ciekawostek na temat tego imponującego wielkością instrumentu.

Do Muzykolandii zbliża się małymi kroczkami wiosna – mówiły prowadzące poranek Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. - Zasypane wcześniej drogi znów stają się widoczne i przejezdne. Pewnego dnia przed Pałacem Cesarzowej Muzyki pojawia się nieskończenie wiele nutek, pauz i znaków muzycznych. To prapraprawnuki przybyły odwiedzić swoją prapraprababcię. Szybko zajęły całą podłogę w olbrzymim salonie i zgodnie skandowały: Babciu, chcemy bajkę!. W ten dzień Muzyka wygląda jak prawdziwa babcia – z chustą na głowie, kocem na kolanach i wielką księgą muzycznych bajek w rękach. Którą opowieść wybierze tym razem? Może wspólnie poprosimy o więcej niż jedną? - opowiadały.

Twoja reakcja na artykuł?

5
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group