Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 6696
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Badminton dla Kamili i Damiana

Sobota, 22 lipca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 29 września 2006, 13:47
Autor: Rafa
Jelenia Góra: Badminton dla Kamili i Damiana
Fot. RAFA
Piątkowy pochmurny poranek nie zachęcał do odwiedzenia kąpieliska przy ulicy Sudeckiej, nie zanosiło się również na poprawę pogody. Na basenie stawiła się garstka wytrwałych kąpielowiczów, a kilkoro z nich wzięło udział w turnieju zorganizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

W szranki stanęło dziesięciu zawodników, trzy dziewczyny oraz siedmiu chłopców. Żeby było sprawiedliwie, zostali oni podzieleni na dwie grupy, żeńską i męską. Regulamin w obu składach, nakazywał grę każdy z każdym. Mecz był prowadzony do jednego wygranego seta. Natomiast set był wygrany przez osobę, która jako pierwsza zdobyła dziesięć punktów. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się Kamila Frąckowiak, która kilka dni temu brała udział w zawodach ringo, jako jedyna przedstawicielka płci pięknej. Z kolei wśród chłopców zwyciężył z kompletem punktów Damian Rudy.

Między zawodnikami panowała zdrowa rywalizacja, dzięki której turniej, mimo niesprzyjającej aury, odbywał się w wesołej i sympatycznej atmosferze.
Poniżej przedstawiamy Państwu pełną klasyfikację dzisiejszych zawodów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group