Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8237
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Awaria rury w śródmieściu: po południu nie będzie tam wody

Wtorek, 27 stycznia 2009, 14:08
Aktualizacja: 15:08
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Awaria rury w śródmieściu: po południu nie będzie tam wody
Fot. Angela
Przejście dla pieszych pełne wody, śliska nawierzchnia drogi i obniżone ciśnienie w kranach mieszkańców ulicy Korczaka i Placu Wyszyńskiego – to efekt awarii rury nieopodal drogerii Rossman. Usterka ma zostać usunięta w godzinach popołudniowych. Autobusy MZK kierowane są objazdami.

Rano ekipa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" zabezpieczyła miejsce awarii barierkami oraz taśmą i wyłączyła część jednego pasa ruchu z użytku zmotoryzowanych. Awaria będzie jednak usuwana dopiero po południu. - Czekamy aż zmniejszy się natężenie ruchu na drodze, bo teraz wejście na ulice spowodowałoby ogromne korki – usłyszeliśmy od pracownika Wodnika.

Do południa mieszkańcy Korczaka i placu kard. Wyszyńskiego mieli znacznie mniejsze ciśnienie w kranach, w godzinach popołudniowych natomiast dopływ wody zostanie całkowicie odłączony. Pracownicy Wodnika szacują, że awaria potrwa do późnych godzin wieczornych.

Miejski Zakład Komunikacyjny wyznaczył następujące objazdy autobusów:

autobusy linii nr 2, 7, 27 i C1 na odcinku od przystanku „Podwale” do przystanku „Mała Poczta” przez ul. Bankową, Wojska Polskiego z pominięciem przystanku „Skłodowskiej-Curie” (Pawilon Biedronka).

autobusy linii nr 9, 14, na odcinku od przystanku „Urząd Miejski” do przystanku „Mała Poczta” będą kursowały przez Wojska Polskiego z pominięciem przystanków „Bankowa” i „Skłodowskiej-Curie”

autobus linii nr 19 na odcinku od przystanku „Teatr” do przystanku „Krasickiego” będzie kursował przez Wojska Polskiego z pominięciem przystanków „Bankowa” i „Skłodowskiej-Curie”.

Autobusy wszystkich linii skierowanych objazdem będą zatrzymywały się na przystanku „Sąd” przy Wojska Polskiego. Planowane zakończenie robót – godziny nocne z 27 na 28 stycznia 2009 r.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group