Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 9843
Zalogowanych: 35
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Awanturował się w autobusie, a później wyważył w nim drzwi

Środa, 1 września 2021, 18:02
Aktualizacja: 20:04
Autor: 112
Jelenia Góra: Awanturował się w autobusie, a później wyważył w nim drzwi
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu jaworskiego podejrzanego o uszkodzenie mienia.

28 sierpnia około godziny 19.30 policjanci pojechali na dworzec PKP w Jeleniej Górze, gdzie według zgłoszenia agresywny pasażer w autobusie relacji Warszawa –Praga uszkodził drzwi.

Na miejscu funkcjonariusze zauważyli dwóch mężczyzn szarpiących się z trzecim. Okazało się, że byli to kierowcy autobusu oraz pasażer, który dopuścił się uszkodzenia mienia. Okazał się nim, 33-letni mieszkaniec powiatu jaworskiego.

Z relacji kierowców wynikało, że mężczyzna wsiadł do autobusu we Wrocławiu, a następnie w Jeleniej Górze zaczął się awanturować, wyzywać kierowców i im przeszkadzać. Kiedy kierowcy nie chcieli zatrzymać autobusu 33-latek oświadczył, że wysiada. W trakcie jazdy z impetem uderzył w środkowe drzwi, wyważył je i wysiadł. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 3000 zł.

Mieszkaniec powiatu jaworskiego został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

1
4%
Cieszy
3
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
4
17%
Złości
15
63%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
647
Żadnej
29%
Jedną
9%
Dwie
7%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Jakucja, Czeczenia, Dagestan, Inguszetia chcą opuścić Rosję
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Wzmaga się wiatr, spodziewany mróz i śnieg
 
112
Bolt – stłuczka z Dacią
 
Aktualności
Złota polska jesień
 
112
Policja szuka podpalacza
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group