Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 4 maja
Imieniny: Moniki, Władysława
Czytających: 10471
Zalogowanych: 71
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Awantura w banku

Poniedziałek, 15 czerwca 2009, 15:37
Aktualizacja: 21:47
Autor: Angela
Pijany klient ubliżał bankowcom i nie chciał wyjść z placówki Kredyt Banku. Agresywnego mężczyznę musiała spacyfikować straż miejska. Wytrzeźwiał w policyjnej izbie zatrzymań.

Za zakłócanie porządku publicznego oraz używanie słów wulgarnych 41-letni mieszkaniec Jeleniej Góry może zapłacić do 500 złotych. Cała sytuacja miała miejsce dzisiaj około godziny 13.00 w placówce Kredyt Banku przy ulicy Ogińskiego na Zabobrzu.

Mężczyzna przyszedł, by wypłacić pieniądze z bankomatu, a kiedy nie poradził sobie z tą czynnością, o pomoc poprosił pracowniczkę banku. Kiedy pomogła klientowi w obsłudze urządzenia, ten wszedł do placówki i zaczął ubliżać pracownikom. Zapowiedział też, że nie wyjdzie.

Strażnicy miejscy wobec których również był wulgarny, odwieźli go na policję, gdzie zostanie do wytrzeźwienia. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
786
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak samodzielnie nauczyć się angielskiego?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Dla każdego coś dobrego na Placu Ratuszowym
 
112
Pijana rowerzystka potrącona na przejściu
 
Aktualności
Biało–czerwony Plac Ratuszowy
 
Aktualności
Kaczki nad Balatonem w Jeleniej Górze – ich ulubiony czas
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group