Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 5840
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Awantura o zasługi

Piątek, 24 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 7:26
Autor: Polskie Radio Wrocław 96, 7 FM
Samorządowcy z Kotliny Jeleniogórskiej zarzucają członkowi zarządu województwa, że promuje swoją osobę ogłaszając, iż załatwia rzeczy załatwione. Chodzi o ferie zimowe i próbę ponownego wprowadzenia jednolitego terminu zimowego wypoczynku dla wszystkich polskich uczniów.

Minister z tego pomysłu wycofał się, o czym Andrzej Pawluszek poinformował w środę po spotkaniu w Warszawie. Tymczasem jeleniogórski prezydent Józef Kusiak i starosta Jacek Włodyga jak podkreślają informację od ministra w tej sprawie dostali już 15 lutego.

Sam Andrzej Pawluszek zarzuty odpiera twierdząc, że o sprawę walczyło wiele podmiotów. Prawdą jest jednak, że w dniu spotkania z ministrem edukacji mówił, że chce potwierdzić oficjalnie, że MEN z pomysłu wprowadzenia jednego terminu ferii dla wszystkich zrezygnował.

Spór o zasługi to kolejna odsłona wojny między lewicowymi samorządowcami Jeleniej Góry, a prawicowym członkiem zarządu. Wcześniej oskarżali się wzajemnie o zaniedbania przy pracach nad systemem kamer strzegących bezpieczeństwa w karkonoskich kurortach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group