Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 6606
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Autobusowe niesnaski

Środa, 30 grudnia 2009, 9:10
Aktualizacja: Czwartek, 31 grudnia 2009, 8:11
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Autobusowe niesnaski
Fot. TEJO
Na nieuprzejme zachowanie kierowców Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego poskarżyła się nam Czytelniczka, która wczoraj doświadczyła niemiłych przeżyć związanych z podróżą autobusami.

O godz. 8 na przystanku przy ulicy Sygietyńskiego jeleniogórzanka dobiegła do autobusu nr 17. — Pojazd był prawie pusty. Nie było możliwości, aby kierowca mnie nie zauważył. Dojechał do przystanku i zatrzymał się. Dobiegłam też i ja. Stanęłam przed zamkniętymi drzwiami. Te jednak nie otwierzyły się i autobus, pozostawiając mnie zdumioną na przystanku, odjechał.

Kolejny przykry przypadek miał miejsce 10 minut później na przystanku przy urzędzie miasta (al. Wojska Polskiego). Dojechała tam 12, w którą wsiadła pasażerka. Ponieważ jednak nie było napisane w środku, dokąd jedzie, a kobieta tego nie wiedziała, zapytała kierowcy. – Tam pisze! – burknął prowadzący. – Rzecz w tym, że „nie pisało”. Tablica świetlna umieszczona na przedniej szybie, była czarna. Nawet nie było na niej numeru linii. Podobnie pusta była tablica boczna! – pisze do nas Czytelniczka.

Sprawę przekazaliśmy pełniącemu obowiązki prezesowi MZK spółka z. o o Markowi Woźniakowi, który obiecał wyciągnąć konsekwencje od kierowców, jeśli okaże się, że rzeczywiście zdarzyło się to, co się zdarzyło. Wiadomo, że problemu by nie było, jeśli każdy z panów za kierownicą zachowywał się uprzejmie. Czy zawsze tak jest? Najlepiej wiedzą pasażerowie przewoźnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (129)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
390
Jest nowy
8%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
 
Aktualności
W płot po głębszym
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group