• Środa, 13 listopada 2019
  • Godz. 10:27
  • Imieniny: Mikołaja, Stanisława, Mateusza, Izaaka
  • Czytających: 8053
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Autobus zawisł na skarpie w Karpaczu

Wiadomości: Region
Wtorek, 25 września 2012, 9:10
Aktualizacja: 10:32
Autor: Angela
Sporo strachu najadł się wczoraj (24.09) przed godz. 18.00 kierowca wycieczkowego autobusu z Sulęczyna, który podczas manewru przy ul. Parkowej w Karpaczu zawiesił się na skarpie. Z pomocą przyjechali strażacy, którzy wyciągnęli autokar na ulicę Sanatoryjną. W autobusie nie było pasażerów. Kierowcy nic się nie stało.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz

~ 25-09-2012 10:39
ciekawe ile miał lat ???????
~ja 25-09-2012 11:13
był to pewnie 25 latek z ogromnym doswiadczeniem.
~alooopp 25-09-2012 12:31
Ciekawe kto za to zapłaci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozumiem ze było to ratowanie życia i zdrowia ze przyjechała straż pożarna dobrze że im się udało wyciągnąć a nie jak ostatnio z renault laguną którą wręcz pogrążyli pozdrawiam wszystkich uczynnych strażaków za publiczne pieniądze.
~do aloopp 25-09-2012 12:46
Laguny nie wyciągała Straż, tylko pomoc drogowa. Strażacy stwierdzili, że nie maja sprzętu, żeby wyciągnąć ją bez większych szkód i tylko zabezpieczyli wycieki płynów instalacyjnych, a to była akcja ratownicza (dla środowiska)
~ 25-09-2012 14:37
HAAAA ! Widziałem tą lagunę,, ale ubaw ))
~ 25-09-2012 14:42
Ale sensacja i te głupie komentarze.
rymcycymka 25-09-2012 15:00
.." najadł się strachu" .. chyba, ma teraz to ma pełne majteczki !
~do rymcy... 25-09-2012 15:45
Rymcy... zawraca zawsze w miejscu ( pali gumy) Powinni wszyscy z niego brać przykład
~ 25-09-2012 15:56
Co to zakierowca wozacy ludzi? Do przodu jakos jedzie, ale do tylu to juz problem wyczuc dlugosc auta. A lusterka penie ma do ozdoby. KASKADERKA.
~ 25-09-2012 16:04
do12;46 Uszkodzic LAGUNE? po co, samo jej posiadanie to juz kataklizm i ruina portfela na warsztatach i wozeniu dziadostwa lawetami. Po podtopieniu, tylko wydrzec to lina i na zlom.
~do ja 25-09-2012 16:04
może mi ktoś wytłumaczy gdzie ten ewentualny 25-latek ma zdobyć doświadczenie ??
~BUSOMAT.PL 25-09-2012 16:26
Zgroza. Co to za kierowca.
~co to jest? 25-09-2012 17:50
No dobrze, ale gdzie zdjęcia?
~ 25-09-2012 17:57
same cwaniaki i kozactwo :/
~stive-o 25-09-2012 18:41
o ja cierpię dolę
selgarf 25-09-2012 20:43
sami znawcy i fachowcy -żenada 90% z was siadając za kółko nie wiedziało by jak ruszyć tym autobusem a wypowiadacie się jak byście mieli 30 lat doświadczenia żal się robi
~takija 25-09-2012 21:08
Kurdę a ja myślałem, że to znowu Natalka z PKS-u
~ 25-09-2012 21:30
Ten kierowca nie miał 25 lat tak dla ciekawości !
~ 25-09-2012 21:42
Autobus ma 38 miejsc siedzących. Skarpa ma 5 metrów wysokości. Ile lat ma kierowca autobusu?
~ 25-09-2012 23:08
Autobus ma 38 miejsc siedzących. Skarpa ma 5 metrów wysokości. Ile lat ma kierowca autobusu? Zakładając że skończył 32 lata, ale nie ukończył 42 lat a całe zdarzenie miało miejsce 24. 09 ok. godz 18:00
~puf 26-09-2012 1:16
Cudem zdany egzamin a potem "maszyna gwizda ale maszynista pi#da" 25-latek niech se doświadczenia zdobywa na go-kartach na zamknietym torze a nie na drogach publicznych - nie mylić z domami publicznymi.
~Kierowca 26-09-2012 9:16
Ludzie jakie wy glupoty wypisujecie -zastanawiacie sie ile kierowca mial lat? 24?a moze 35? jak jestescie tacy cwani to wsiadz jeden z drugim w autobus i pokaz jak potrafisz jezdzic takim sprzetem na takich waskich odcinkach trasy autobusem lub Tirem.staniesz na srodku ulicy i bedziesz PŁAKAŁ -bo nie bedziesz mogł zawrocic.Jestescie dla mnie matołami i tyle!!! osobowka co nie ktorzy nie potrafia jezdzic ale komentowanie i krytykowanie kierowcow najlepiej wam wychodzi. GADACIE TAKIE SAME GŁUPOTY JAK TE CIULIKI Z TELEWIZJI. SZKODA WAS SLUCHAC. DOSWIADCZENIE DOSWIADCZENIE JAK WSIADZIE TAKI MATOŁ JAK ''' puf """ DO OSOBOWKI I NIE BEDZIE MYSLAL O TYM CO ROBI TO TEZ Z NIEGO BEDZIE * A NIE MASZYNISTA .WSZYSTKIM KTORZY MAJA OGRANICZENIE TYLKO KAT.B DZIEKUJEMY ZA KOMENTARZE!!!!!!!!!!!!
~pkkl 26-09-2012 9:25
Kierowca mial 69 lat i mial praktyke tylko ta skarpa nagle wtargnela na szose.
~do kierowca 26-09-2012 11:07
Zgadzam sie Pańskim zdaniem! * nie wiedza a sie buraki odzywaja!!!! znalazł sie jeden z drugim kałamaga i nie maja co robic to głupie komentarze dodają.. A mozgi to od czego macie? bo powinniście mieć od myślenia a nie do wymyślenia pierdól!!
~ 26-09-2012 16:52
Po co się tam pchał tym autobusem. Do domu też nim wjeżdża ?To są właśnie polskie nawyki - podjechać jak najbliżej choćbym miał zdechnąć.
~2 26-09-2012 19:32
No ale to nowa Karpacka obwodnica!!!i tam będą się mijać nawet i dwa autobusy...będzie dużo wyjazdów straży i pomocy drogowej
~56+ 26-09-2012 20:48
Do kierowca09;16- kolego podzielam twoje uwagi. kategoria B to trudno nazwac prawkiem, to tylko amatorszczyzna, i nigdy nie zdobeda doswiadczenia i miana kierowcy. Jestem weteranem, przez 36 lat przemielilem na ciezarowych skladach 3 mln km i zawal. Zyje, ale jezdzac nie trafilem ani jednego pojazdu, mnie niestety trafil pewien komunistyczny filozof ,urwalo mu leb ,byl zchlany i jest dawno w piachu. te nieopierzone persony majace wiele do powiedzenia o tej praktyce, nie maja racji. Dostawczakiem taki jezdzic nie bedzie bo kasa mala, pchaja sie na autobusy lub gorzej, na ciezarowki i mamy jak mamy. Kraw, tragedie i czesto smierc, zbiera zniwo na drogach. Ale mow im prawde, niestety, co jeden to leprzy fachowiec - DO PIERWSZEGO ZDARZENIA.
~EKOLOG 26-09-2012 23:11
Pozamykać ulice Karpacza dla kopciuchów wszystkich aut i autobusów. Po jaką cholerę utworzono ten Park KPN-u skoro wszyscy dookoła smrodzą autami przy samym parku gdzie ta ekologia???. Porobić parkingi przed Karpaczem i wozić do miasta trolejbusem a z przystanków do hoteli i pensjonatów wozić elektrycznymi melex ami. Można? owszem można wszędzie można, tylko nie w DURNEJ POLSCE!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group