Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2496
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

SZKLARSKA PORĘBA: Auto spadło do rzeki

Sobota, 3 stycznia 2009, 10:38
Aktualizacja: Niedziela, 4 stycznia 2009, 9:10
Autor: Mar
SZKLARSKA PORĘBA: Auto spadło do rzeki
Strażacy pomagali w wyciągnięciu samochodu, który w sobotę po godz. 9 wpadł w poślizg i zjechał z drogi krajowej nr 3 prosto do rzeki Kamienna.

24 letnia kobieta wyjeżdżała ze Szklarskiej Poręby seatem ibizą. Na pierwszym zakręcie za dworcem PKS najprawdopodobniej usiłowała uniknąć zderzenia z samochodem jadącym do góry, który przekroczył podwójną ciągłą linię. Kobieta wjechała na oblodzone pobocze, wpadła w poślizg i w miejscu gdzie nie ma bariery ochronnej stoczyła się do rzeki. Samochód spadł na dach, na szczęście w wodzie zanurzyła się tylko tylna część auta. Kobieta wyszła z samochodu o własnych siłach. Doznała jedynie potłuczeń, ale pojechała do szpitala na obserwację.

Zablokowanie jednego pasa ruchu spowodowało kilometrowy korek, który nie ulega rozładowaniu mimo przywrócenia pełnej przejezdności. Wypadek zbiegł się ze szczytem wyjazdów z noworocznego pobytu w Szklarskiej Porębie i przyjazdami na narciarski weekend.

Policja i mąż poszkodowanej proszą wszystkich świadków wypadku o kontakt z komisariatem w Szklarskiej Porębie lub najbliższą jednostką policji.
- Żona powiedziała mi tylko, że musiała uciekać przed jakimś autem, bardzo mi zależy na tym, żeby dokładnie ustalić co się wydarzyło – powiedział mąż poszkodowanej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (60) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group