Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 4865
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Atrakcyjny Dzień Dziecka w Norweskiej Dolinie

Poniedziałek, 5 czerwca 2017, 13:42
Aktualizacja: 13:42
Autor: Przemek Kaczałko
Szklarska Poręba: Atrakcyjny Dzień Dziecka w Norweskiej Dolinie
Fot. Tomasz Raczyński
Gra terenowa "Skarb złośliwych trolli", zajęcia i pokazy służb i wiele innych atrakcji czekało na dzieci z okazji ich święta w Szklarskiej Porębie, a dokładniej w Norweskiej Dolinie.

- Nasza akcja to połączenie Dnia Dziecka z przygotowaniami do wakacji, ponieważ za kilka tygodni wszyscy będziemy wyjeżdżać w góry, nad morze i tak naprawdę to jest dobry moment, żeby nauczyć się czegoś na wakacje - powiedziała Katarzyna Harbul-Bała z Norweskiej Doliny. - Kogo zaczepiać, kogo nie - od kogo przyjmować cukierki, od kogo nie, a także jak zachowywać się w kontaktach z psami - wymieniali informacje, jakie dzieci mogły uzyskać, organizatorzy.

O atrakcje dla najmłodszych zadbali m.in. Karkonoska Grupa GOPR, policjanci z Komisariatu w Szklarskiej Porębie, Nadleśnictwo Szklarska Poręba oraz strażacy z OSP w mieście pod Szrenicą i z Wieruszowa, a także wolontariusze. Odbyły się występy przedszkolaków, pokazy taneczne, warsztaty artystyczne, rodzinny turniej minigolfa, animacje, gry i zabawy, laserowa strzelnica, magik Jarek i wiele innych. Organizatorem zabawy był Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Szklarskiej Porębie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group