Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8421
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Atrakcyjne szkolenia dla członków organizacji pozarządowych

Wtorek, 18 lutego 2020, 12:06
Aktualizacja: Środa, 19 lutego 2020, 14:58
Autor: KSON
Jelenia Góra: Atrakcyjne szkolenia dla członków organizacji pozarządowych
Fot. Archiwum
Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych współuczestniczy wraz ze Stowarzyszeniem MKS SUPLES z siedzibą w Krapkowicach w realizacji projektu pn. ”Eksperci pozarządowi w stowarzyszeniach i fundacjach” przeznaczonego dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województw opolskiego i dolnośląskiego.

Podobne szkolenie odbyło się w ubiegłym roku w Ośrodku Wypoczynkowym w Pokrzywnej i objęto nim 450 członków organizacji pozarządowych z terenu Kotliny Jeleniogórskiej. Szkolenia spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, a każdy z uczestników otrzymał specjalny certyfikat. W tym roku: mówi Przemysław Gudaniec koordynator projektu, przeszkolimy również 450 osób.

Głównym celem projektu jest podniesienie lub nabycie kompetencji członków organizacji pozarządowych do udziału w procesie legislacji i stanowienia prawa. Każdy uczestnik będzie brał udział w trzech warsztatach szkoleniowych m.in. z zakresu ekonomii i prawa (każdy 2 dniowy, w tym dwa warsztaty wyjazdowe) w okresie pomiędzy 01.03.2020 a 30.03.2021.

Dla uczestników projektu warsztaty są bezpłatne.

W ramach cyklu szkoleń warsztatowych zapewniamy uczestnikom bezpłatnie: całodzienne wyżywienie, noclegi i transport na szkolenia wyjazdowe oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenia będą się odbywały w Hotelach lub Ośrodkach Szkoleniowych na terenie województw: opolskiego i
dolnośląskiego. Dokładne miejsca i terminy warsztatów zainteresowane osoby otrzymają po dostarczeniu ankiet zgłoszeniowych uczestnika.

Jedno szkolenie trwa dwa dni. W trakcie cyklu szkoleniowego uczestnik będzie brał udział w jednym szkoleniu stacjonarnym oraz dwóch szkoleniach wyjazdowych. Każdy uczestnik na przestrzeni roku będzie uczestniczył w trzech szkoleniach.

W projekcie nie mogą uczestniczyć osoby, które już brały udział w szkoleniach w ramach projektu zrealizowanego przez KSON w partnerstwie z NSZZ Solidarność Regionu Jeleniogórskiego w roku ubiegłym.

Wszystkie zainteresowane osoby otrzymają do wypełnienia Ankietę Zgłoszeniową Uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w projekcie będzie podpisanie przez osobę zainteresowaną regulaminu szkolenia oraz ankiety zgłoszeniowej dostępnej na stronie www.kson.pl

# Zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o kontakt z Karkonoskim Sejmikiem Osób Niepełnosprawnych pod adresem mailowym biuro@kson.pl, telefonicznie 75 752 42 54 lub osobiście w siedzibie KSON w Jeleniej Górze ul. Osiedle Robotnicze 47a od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.

Twoja reakcja na artykuł?

1
17%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
17%
Złości
3
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
471
Tak
28%
Nie
65%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group