Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3185
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Atak nożownika i zasłabnięcie w centrum (aktualizacja)

Wtorek, 3 maja 2016, 11:10
Aktualizacja: Czwartek, 5 maja 2016, 7:49
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Atak nożownika i zasłabnięcie w centrum (aktualizacja)
Fot. Przemek Kaczałko
Wczoraj (2.05) w Jeleniej Górze około godz. 19.00 policjanci znaleźli w parku koło Atrapy leżącego mężczyznę. Okazało się, że miał rany kłute. 27–letni jeleniogórzanin został przewieziony do szpitala. – Ustalamy przyczyny i okoliczności – powiedziała podinsp. Edyta Bagrowska. Świadek tego zdarzenia był wczoraj pijany, więc przesłuchanie odbędzie się dzisiaj.

- Poszkodowany przebywa w szpitalu. Jego stan jest ciężki. Prowadzimy czynności w kierunku usiłowania zabójstwa. Wczoraj został zatrzymany mężczyzna, ale okazało się, że jest tylko świadkiem i dzisiaj (3.05) został zwolniony. Policjanci wydziału kryminalnego prowadzili czynności i dzisiaj ustalili kolejnego świadka, jak również zatrzymali 43-letniego jeleniogórzanina, który podejrzewany jest o usiłowanie zabójstwa. Dalsze czynności prowadzone już są pod nadzorem prokuratury – powiedziała podinsp. Edyta Bagrowska.

Także wczoraj (2.05) chwilę później przy ul. Podwale doszło do innego zdarzenia. Młody mężczyzna nagle stracił przytomność. Na przyjazd karetki pogotowia trzeba było czekać pół godziny. Pomocy udzielali mu przechodnie. Patrol policji przejechał obok nie zwracając uwagi na zamieszanie na chodniku koło Freshmarketu, więc jeden ze świadków wkroczył na ulicę zatrzymując kolejny patrol, który przejeżdżał w pobliżu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (45) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group