Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 2070
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

40. Rajd Świdnicki Krause: Asterix Rally Team rozpoczyna przygodę z RSMP 2012

Wtorek, 17 kwietnia 2012, 1:21
Aktualizacja: 1:22
Autor: MDvR
40. Rajd Świdnicki Krause: Asterix Rally Team rozpoczyna przygodę z RSMP 2012
Fot. użyczone
Asterix Rally Team, który w zeszłym roku zadebiutował na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w tym postanowił kontynuować rywalizację na najwyższym poziomie i wraz ze startem Rajdu Świdnickiego rozpoczyna realizację tegorocznego programu startów.

Arkadiusz Urbanowicz wraz z Adamem Jarosem tradycyjnie pojawią się w BMW M3, które w ostatnią sobotę udało się przetestować na jednym z odcinków w okolicach Jeleniej Góry. Po przygodach związanych z wyprzedzającym samochód kołem udało się pozytywnie zakończyć dzień z bardzo dobrym ustawieniem bazowym przed startem w Górach Sowich.

W tym sezonie zmagania załogi Asterix Rally Team będzie można podziwiać na fotografiach Tomasza Macierzyńskiego oraz zobaczyć okiem kamery prowadzonej przez Justynę Solską. Wspomniana para wyróżniła się swoimi rajdowymi pracami i cały zespół ma nadzieję, że wraz z młodą stażem załogą będą mogli rozwijać się i czerpać z tego jak najwięcej zabawy.

Asterix Rally Team chciałby także bardzo mocno podziękować wszystkim osobom, które pomogły w organizacji i przeprowadzeniu testów przed Rajdem Świdnickim, a zwłaszcza władzom gminy Paszowice, pani Sołtys Nowej Wsi Wielkiej, Nadleśnictwu Jawor oraz Auto Serwis GARAGE z Jeleniej Góry, który zajmuje się obsługą samochodu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group