Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7552
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rajd Dolnośląski: Asterix Rally Team mistrzem Polski w klasie HR!

Środa, 24 października 2012, 15:56
Aktualizacja: 15:57
Autor: MDvR
Rajd Dolnośląski: Asterix Rally Team mistrzem Polski w klasie HR!
Fot. użyczone
Trzydzieści cztery wygrane odcinki specjalne, pięć etapów oraz triumf w trzech rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski pozwoliły załodze Arkadiusz Urbanowicz/Adam Jaros wywalczyć podczas Rajdu Dolnośląskiego tytuł mistrza Polski w klasie HR.

Zmagania w Kotlinie Kłodzkiej tradycyjnie już nie należały do najłatwiejszych, a panująca w górach jesień utrudniała życie kierowcom i pilotom, którzy postanowili stawić się na starcie imprezy w Polanicy Zdrój. Załoga żółtego BMW M3 realizując założony przed startem plan pewnie wywalczyła komplet punktów, który pozwolił w klasyfikacji sezonu zostawić za swoimi plecami najgroźniejszych rywali w walce o mistrzowską koronę.

Arkadiusz Urbanowicz: - Cieszymy się z realizacji planu w 100%. Dojechaliśmy do mety z kompletem punktów. Na początku roku założenia były inne, ale w połowie sezonu napaliliśmy się i udało się. Rajd był bardzo ciężki. Wiele osób nie miało tyle szczęścia co my. Warto było cały rok rywalizować, bym teraz czuł się tak wspaniale.

Adam Jaros: - Sezon 2012 już za nami, więc przyszedł czas na podsumowania. Trzeba uznać go za udany. W finale zdobyliśmy mistrzowski tytuł, obyło się bez niebezpiecznych sytuacji, nasz samochód nie sprawiał większych problemów, więc można odnieść wrażenie, że było łatwo i przyjemnie. Kosztowało to nas jednak wiele wysiłku, pracy i wyrzeczeń. Także nasi mechanicy z Auto Serwis Garage musieli dać z siebie całe serce dbając o nasz samochód.

Chciałbym podziękować naszym rodzinom za wyrozumiałość, władzom Gmin Paszowice, Stara Kamienica, mieszkańcom Nowej Wsi Wielkiej, Nadleśnictwu Jawor za możliwość przygotowania się do tego sezonu, Łukaszowi Łuniewskiemu, Tomkowi Macherzyńskiemu, Arkowi Torskiemu i Łukaszowi Koziarskiewmu za opiekę medialną, wszystkim kibicom i osobiście Arkowi za to że zabrał mnie na ten sezon "ze sobą". Zapraszam także na nasz facebookowy profil, gdzie będą pojawiać się informacje dotyczące naszych przyszłorocznych występów: http://www.facebook.com/AsterixRT

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group