Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 5098
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Asfalt na Warszawskiej do końca czerwca

Czwartek, 4 czerwca 2015, 8:22
Aktualizacja: Piątek, 5 czerwca 2015, 7:38
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Asfalt na Warszawskiej do końca czerwca
Fot. Przemo
Zapomniana od ponad 40 lat ulica Warszawska, doczeka się asfaltu. Mieszkańcy tracili już nadzieję, ale jak poinformował nas rzecznik spółki „Wodnik” Zbigniew Rzońca – droga będzie dokończona do końca czerwca.

Na Warszawskiej poszerzono wykonawcy zakres robót. Miała być jedna warstwa asfaltu, a będą dwie. Asfalt zostanie położony także w miejscach, w których położony miał nie być – informuje Z. Rzońca.

To dobra wiadomość dla mieszkańców ulicy Warszawskiej, którzy szczególnie w okresie, kiedy pada deszcz mają drogę (do domu) przez mękę.

Przypomnijmy, w ubiegłym roku rozpoczęły się prace na zapomnianej ulicy w Jeleniej Górze, gdzie wykonano wodociągi oraz oświetlenie. W zakresie prac miała być też jedna warstwa asfaltu, a zakończenie inwestycji planowano na styczeń 2015 r. Wodociągi i oświetlenie są, ale asfaltu jak nie było, tak nie ma. Po naszym artykule, opublikowanym w miniony poniedziałek 1.06), udało się ustalić przyczyny przerwania prac i termin ich zakończenia. Ulica Warszawska doczeka się przyzwoitej nawierzchni!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group