Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8618
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Artur Gotz w Orient Expressie

Piątek, 13 lutego 2015, 8:58
Aktualizacja: 9:00
Autor: Angela
Jelenia Góra: Artur Gotz w Orient Expressie
Fot. Organizator
W niedzielny wieczór (15.02) o godz. 17.00 w jeleniogórskim Orient Expresie odbędzie się recital i promocja płyty jednego z niezwykłych i lubianych artystów. – Artur Gotz nie tylko uroczy, z ogromnym poczuciem humoru, ale i niezwykle utalentowany rusza z promocją kolejnej płyty! Tym razem przedstawi on obraz mężczyzny prawie idealnego (choć niewielu wierzy w jego istnienie) – zaprasza Alicja Dusińska.

Teksty i muzykę stworzyła Agnieszka Chrzanowska, a w skład zespołu wchodzą: Dariusz Igielski (instrumenty klawiszowe, akordeon), Przemek Przem.Ko Kowalski (gitara basowa) oraz Artur Mostowy (perkusja).

Artur Gotz to urodzony w Krakowie aktor młodego pokolenia, a także wokalista, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie – Filia we Wrocławiu (2006 r.). Występuje na scenie od jedenastego roku życia, a w wieku 15 lat rozpoczął współpracę z Teatrem The Imagination w Londynie, gdzie wystąpił w trzech premierach. Aktualnie aktor Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi, związany również z Teatrem „6 Piętro” Michała Żebrowskiego w Warszawie. W latach 2006-2009 był aktorem Teatru Rozrywki w Chorzowie, współpracował z Teatrem Współczesnym i Teatrem "Kamienica" Emiliana Kamińskiego w Warszawie.

Jako wokalista debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel „Usposobienie przyjemne”, a w sierpniu 2010 miała miejsce premiera jego debiutanckiej płyty „Obiekt seksualny” z 17 piosenkami o tematyce damsko-męskiej (wyd. Luna Music Wrocław). W Walentynki 2015 ukaże się druga płyta pt. „Mężczyzna prawie idealny”.

Bilet na niedzielną imprezę kosztuje 30 i 35 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group