Niedziela, 21 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Ars poetica w ODK – Bliskość i Samotność

Audio

Czytaj na głos

Autor: ODK 1 min czytania

Osiedlowy Dom Kultury w Jeleniej Górze (ul. Trzcińskiego 12) zaprasza na spotkanie z cyklu "Ars poetica: promocja almanachu „Bliskość i Samotność”. Spotkanie odbędzie się w 31.marca o godz. 17:00 w kawiarni Muza.

reklamy
Almanach „Bliskość i Samotność” to zbiór wierszy, które zrodziły się w grudniowy wieczór 2013 r. podczas VIII Karkonoskiej Integracyjnej Wigilii Literackiej, na której, na zaproszenie dyrektor Julity Zapruckiej, spotkali się ludzie pióra Kotliny Jeleniogórskiej oraz osoby niepełnosprawne w Muzeum Miejskim „Dom Gerharta Hauptmanna”. Wówczas to rozstrzygnięto doroczny konkurs literacki, a tomik zawiera jego plon, poszerzony o teksty innych autorów. - Tym razem tematem była samotność, którą zwalczamy bliskością, wychodzeniem do ludzi z sercem na dłoni - pisze redaktor tomiku Zofia Prysłopska. Swoje wiersze zaprezentują jeleniogórscy poeci spod znaku Stowarzyszenia W Cieniu Lipy Czarnoleskiej, jak również Klubu Literackiego osób niepełnosprawnych „W cieniu Lipki”. Spotkanie poprowadzą Maria Pastor i Robert Bogusłowicz.

Osoby w artykule

Profile osób publicznych powiązanych z tym tekstem.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Piana Party I Animacje dla dzieci Piana Party to Najlepsza atrakcja na ciepłe dni już od 600zł! Oferujemy wersję Giga i Giga Maxi! Zadzwoń, ustalimy szczegóły przebiegu atrakcji. Z… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Brukarstwo kostka brukowa granitowa Oferuje ukladanie kostki brukowej granitowej posiadam własny sprzęt koparki transport zageszczarki kompleksowo.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka