Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7066
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Aroniowa w Jeżowie jak czołgowisko

Niedziela, 26 lutego 2017, 7:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 27 lutego 2017, 9:04
Autor: Mikołaj Bachur
Jeżów Sudecki: Aroniowa w Jeżowie jak czołgowisko
Fot. Czytelnik1
– Mam samochód z napędem na cztery koła, ale mam problem, żeby wydostać się ze swojej ulicy – skarży się mieszkaniec Jeżowa Sudeckiego. Opowiada o głębokich koleinach i wielkich kałużach po deszczu. – W gminie remontuje się ulice, a o naszej zapomina. Jak długo to jeszcze potrwa – pyta mężczyzna Dodaje z rozgoryczeniem, że wójt nie reaguje.

Na dowód mieszkaniec Jeżowa Sudeckiego przysłał zdjęcia. To nie jest głos odosobniony. Otrzymaliśmy maila podobnej treści i zdjęcia od innego mieszkańca. – Po tej drodze nie tylko nie można jeździć, trudno tędy przejść. Czy takie powinny być drogi w XXI wieku w Europie? – pyta.

Obaj Czytelnicy podkreślają, że w Jeżowie Sudeckim wyremontowano drogi, które były w o wiele lepszym stanie. Pieniądze pochodziły ze środków przeznaczonych na usuwanie skutków powodzi w 2013 roku. Między innymi została wyasfaltowana sąsiednia ulica Malinowa. - Nie była ona w najgorszym stanie, ale tu ma pole wójt – twierdzą rozgoryczeni mieszkańcy.

- Podjęliśmy już działania, by poprawić stan ulicy Aroniowej – powiedział nam w piątek (24.02) wójt Edward Dudek. – Wczoraj mój zastępca tam był. Zamierzamy remontować tę ulicę – podkreślał. – Kiedy? - Natychmiast - zapewnił wójt Edward Dudek

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group