Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 7846
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Arkadiusz Babczuk nie chce być prezydentem

Niedziela, 13 lipca 2014, 10:36
Aktualizacja: 10:44
Autor: Jel
Po wczorajszej (12.07.) informacji o kandydatach PiS–u na prezydenta Jeleniej Góry w najbliższych wyborach samorządowych, otrzymaliśmy oświadczenie od Arkadiusza Babczuka, że nie zamierza on kandydować na ten urząd.

Oto treść oświadczenia:
Dziękuję wszystkim, którzy w ostatnich tygodniach obdarzywszy moją osobę zaufaniem, namawiali mnie do ubiegania się o urząd Prezydenta Miasta Jeleniej Góry. Ze względów osobistych nie zamierzam jednak zmieniać mojej dotychczasowej aktywności zawodowej, ani w żaden sposób angażować się w działalność polityczną. Pragnę także zauważyć, iż nie należę i nie zamierzam należeć do żadnego ugrupowania politycznego.
Z poważaniem
Arkadiusz Babczuk

Przypomnijmy: Przez Komitet Miejski PiS na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Jeleniej Góry nominowani zostali: Arkadiusz Babczuk, Tadeusz Lewandowski i Rafał Piotr Szymański. Wiceprezes PiS-u i pełnomocnik okręgów wyborczych: jeleniogórsko-legnickiego, wałbrzyskiego i wrocławskiego Adam Lipiński ma dokonać ostatecznego wyboru kandydata. Jak się okazuje, bez Arkadiusza Babczuka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group