Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8775
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Aresztowany za znęcanie się nad matką

Sobota, 24 lutego 2018, 7:44
Aktualizacja: Niedziela, 25 lutego 2018, 5:17
Autor: 112
Przed sądem stanie mężczyzna, który przez kilka miesięcy znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. 50–latek awanturował się, bił i kopał pokrzywdzoną oraz groził pozbawieniem życia.

Policjanci z Kowar zatrzymali 50-letniego mężczyznę podczas interwencji domowej, zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Do tej pory matka cierpliwie znosiła bicie i upokorzenia. Jak ustalili policjanci, gehenna kobiety trwała kilka miesięcy. Mężczyzna nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję. Wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których wyzywał i bił kobietę.

Funkcjonariusze agresora umieścili w policyjnym areszcie. Ponadto ustalili, że mężczyzna ma na koncie kradzież z włamaniem do jednej z piwnic w Kowarach. Przestępstwa tego dopuścił się w styczniu br.
Policjanci z Kowar wystąpili do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze z wnioskiem o aresztowanie 50-latka. Prokurator poparł wniosek, a Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze 20 lutego br. zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group